Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:10 Pianista
- 03:50 Jaka to melodia? (5351)
- 04:40 Zakończenie programu
- 04:50 Klan (4332)
- 05:15 Dziedzictwo (267)
- 06:05 Złoty chłopak (170)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Studio Raban
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Rok w ogrodzie extra
- 12:55 BBC w Jedynce: Zielona planeta (Pustynie)
- 14:00 Złoty chłopak (171)
- 14:55 Jaka to melodia? (5377)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (861)
- 16:05 Dziedzictwo (268)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5380)
- 17:55 Klan (4333)
- 18:25 Leśniczówka (887)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (1/143)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:30 Teatr Telewizji: Zapiski z wygnania
- 12:40 Barwy szczęścia (2995)
- 13:15 Akacjowa 38 (334)
- 14:05 Va banque (746)
- 14:35 Na sygnale (Duchy przeszłości)
- 15:05 M jak miłość (1802)
- 16:00 Koło fortuny (1633)
- 16:35 Familiada (2888)
- 17:15 Zakazany owoc (459)
- 18:10 Va banque (747)
- 18:45 Akacjowa 38 (369)
- 19:35 Barwy szczęścia (2995)
- 20:10 Barwy szczęścia (2996)
- 20:45 Kulisy serialu "M jak miłość" (1536)
- 20:55 M jak miłość (1803)
- 21:55 Na sygnale (Dwie twarze)
- 22:30 Panorama
- 23:00 Stulecie Winnych 4 (52)
- 23:55 Komedianci debiutanci
- 00:55 Panorama
- 01:20 Tydzień
- 01:50 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Karmelici z Wadowic)
- 02:20 Natura bez granic (10)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Wszystkie role Stanisława Barei
- 04:15 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kotlina jeleniogórska)
- 04:30 Wiosna na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Express regionów
- 06:10 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Rok w ogrodzie extra
- 06:40 Dobrego dnia
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:25 Dobrego dnia
- 07:45 Express regionów
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Studio reportażu (Pan Tadeusz - Reaktywacja)
- 09:45 WAWA Bohaterom
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Spisek)
- 10:45 Klan (4328)
- 11:10 Kuchenne recepty (Smaki PRL-u)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Wiosna na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:00 Na sygnale (Albo on, albo my)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka (Dzika róża)
- 17:11 Wojna domowa (Młode talenty)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:32 Mazowsze. Sacrum i Profanum
- 19:45 Szlak przydrożnych kapliczek (Kapliczki w Lanckoronie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Gość Regionów
- 20:40 Pogoda
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:51 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (20)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (472)
- 23:40 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 00:50 Nocny patrol
- 03:10 Świat według Kiepskich (Radny)
- 03:40 Świat według Kiepskich (Salomon baba)
- 04:10 Świat według Kiepskich (Bazar)
- 04:45 Disco Gramy (6177)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Kobieta z przeszłością)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:10 Pogoda
- 16:15 Interwencja (5399)
- 16:30 Na ratunek 112 (Niania)
- 17:00 Gliniarze (924)
- 18:00 Pierwsza miłość (3808)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (506)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 00:00 STOP Drogówka (331)
- 01:05 Navy Seals - tajna broń Ameryki (2-ost.)
- 03:05 Interwencja (5397)
- 03:25 Disco Polo Live (2319)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (799)
- 21:00 Impas
- 23:00 Honor zabójcy
- 00:10 Solomon Kane: Pogromca zła
- 02:20 Zobacz to!: Dyżur 3 (38)
- 03:00 Taki jest świat 9 (18)
- 04:00 Dyżur 3 (39)
- 04:35 Dyżur 3 (40)
- 05:00 Dzielnica strachu 6 (Nie chcę jej)
- 06:00 Nash Bridges (Bracia McMillan)
- 07:00 Nash Bridges (Nocny pociąg)
- 10:00 Zbuntowany anioł (198)
- 11:00 Zbuntowany anioł (199)
- 20:00 Krocząc wśród cieni
- 00:20 Mania chomikowania 8 (Dorothy and David & Doris)
- 01:20 Lombard. Życie pod zastaw (38)
- 02:20 Lombard. Życie pod zastaw (39)
- 03:15 Dyżur 3 (40)
- 03:55 Dyżur 3 (41)
- 04:30 Dyżur 3 (42)
- 05:00 Dyżur 3 (30)
- 05:30 Dyżur 3 (31)
- 05:55 Ale numer! (22)
- 06:30 Ale numer! (23)
- 07:00 Rubble i jego ekipa (Ekipa robi remont domu / Ekipa buduje latarnię)
- 07:35 Bąbelkowy świat gupików 3 (Bąbelkowe szorowanie)
- 08:05 Blue 2 (Wielkanoc)
- 08:10 Blue (Magiczne cymbałki)
- 08:15 Blue (Szpitalik)
- 08:40 Milo (Taksówkarz Milo)
- 08:55 Milo (Pracownik fabryki Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Wielka zła kura)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Obiecujemy, tato)
- 09:40 Bing (Przyjęcie u Hipci)
- 09:50 Bing (Telefon komórkowy)
- 09:55 Bing (Występ)
- 10:20 Baranek Shaun (18)
- 10:25 Baranek Shaun (Zakochany owczarek)
- 10:30 Baranek Shaun (Kąpiel)
- 10:40 Baranek Shaun (Timmy akrobata)
- 10:45 Basia (Basia i mama w pracy)
- 10:55 Basia (Basia i bałagan)
- 11:10 Pamiętnik Florki (Dentysta)
- 11:35 Bing 4 (Nicky)
- 11:40 Bing 4 (Malowanie buzi)
- 11:50 Bing 4 (Szczepionka)
- 12:00 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 26 (Na straży spokojnego Sodoru)
- 12:25 Milo 2 (Pilot-ratownik Milo)
- 12:35 Milo 2 (Sportowiec Milo)
- 12:45 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Halloweenowe przyjęcie)
- 12:55 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Summer i myszy)
- 13:00 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Budowa szklarni)
- 13:10 Blue (Niespadajka)
- 13:15 Blue (Tato robot)
- 13:35 Blaze i Megamaszyny 7 (Sparkle na ratunek)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (246)
- 23:00 Wstydliwe choroby 5 (8)
- 01:15 Wyspa tajemnic
- 04:00 Agenci NCIS: Hawaje (9)
- 04:55 Agenci NCIS 18 (8)
- 06:00 Ultraviolet 2 (1)
- 07:00 Rekrut 2 (1)
- 07:55 SEAL Team 6 (3)
- 08:55 SEAL Team 6 (4)
- 09:55 Rekrut 2 (1)
- 10:50 SEAL Team 6 (5)
- 11:50 SEAL Team 6 (6)
- 12:50 Rekrut 2 (2)
- 13:45 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (13)
- 00:20 Fatalne prognozy (8)
- 01:30 Cała prawda o fast foodach
- 02:35 Błękitna Planeta 2 (1)
- 03:35 Błękitna Planeta 2 (2)
- 14:40 W okowach mrozu 3 (18)
- 15:40 Życie na pustkowiu 4 (4)
- 00:00 Raven na chacie 3 (58)
- 00:25 Raven na chacie 3 (59)
- 00:50 Ghostforce (Ninja Ki/ Kątur)
- 01:20 Ghostforce (Bananolody / Faraok)
- 01:50 Blog kulinarny Angie (10)
- 01:55 Płazowyż (Efekt Dominki/ Ładowanie)
- 02:20 Płazowyż (Nauka jazdy/ Wschodząca jazda)
- 02:40 Płazowyż (Skrzek kontra Hopek/ Babski wypad)
- 03:05 Taffy (Kukiełka)
- 03:10 Taffy (Kto da więcej?)
- 03:15 Taffy (Misja Mish Mash)
- 03:25 Taffy (Robodom)
- 03:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 2)
- 03:40 Dronersi (Wyścig z piranikusami)
- 04:05 Dronersi (Wyścig paipai)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Gra zdrajcy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Wstrętne zwierzaki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 05:45 Taffy 2 (Duch Hentleya)
- 05:50 Taffy 2 (Dług)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Reflektynka)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Miraculia)
- 07:00 Kiff (Życie na szczycie/ Czwarta kąpiel)
- 07:30 Kiff (Basenowa imprezka/ Przejażdżka)
- 22:15 Greenowie w wielkim mieście 2 (Czipokalipsa)
- 22:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wizyta rodziców/ Najlepszy basen w mieście)
- 23:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 23:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Sekretne życie Kici)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Magiczna kulka)
- 01:10 Ostatnia szansa ludzkości
- 02:40 Party
- 03:50 Zakończenie programu
- 08:15 Wielki Mistrz
- 10:15 Fałszerz
- 11:50 Guido Superbohater
- 13:15 W zawieszeniu
- 15:05 Rzeź
- 16:25 Niewinne
- 18:20 Wypowiedzenie wojny
- 20:00 Max Manus
- 21:55 Córka trenera
- 23:25 Igrzyska śmierci
- 00:40 Czyściciel (5)
- 01:15 Czyściciel (6)
- 01:50 Śmierć z dala od palm 2 (1)
- 02:55 Morderstwa w Midsomer 21 (2)
- 04:35 Z pamiętnika położnej 6 (4)
- 05:35 Obiady piątkowe 5 (4)
- 06:00 Z pamiętnika położnej 6 (5)
- 07:00 Ojciec Brown 2 (7)
- 07:55 Ojciec Brown 2 (8)
- 08:50 Śmierć pod palmami 7 (6)
- 09:50 Morderstwa w Midsomer 21 (4)
- 12:35 Śmierć pod palmami 7 (6)
- 13:35 Ojciec Brown 2 (8)
- 16:15 Śmierć z dala od palm 2 (1)
- 17:20 Ojciec Brown 2 (9)
- 18:15 Morderstwa w Midsomer 22 (1)
- 19:55 Śmierć pod palmami 7 (7)
- 22:00 Czyściciel 2 (1)
- 22:35 Czyściciel 2 (2)
- 23:10 Tajemnice Majorki (5)
- 12:00 77 TV (Przypadki wakacyjne)
- 13:05 Celnicy (2)
- 20:00 Columbo 2 (8)
- 21:40 Ip Man 4
- 23:45 Polowanie
- 08:35 Porzucone budowle 4 (11)
- 09:35 Porzucone budowle 4 (12)
- 10:30 Wymazane z historii (7)
- 11:25 Nowy aranż z Olą Ziarek (6)
- 11:50 Premiera: WP News 11:50 (822)
- 00:10 Magia nagości. Hiszpania (1)
- 01:20 Magia nagości. Polska 3 (5)
- 02:30 Seks taśmy. Wielka Brytania (2)
- 03:40 I love kabaret (8)
- 04:40 I love kabaret (7)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (23)
- 06:00 Poranny rogal (45)
- 06:20 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (31)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 07:35 Poranny rogal (56)
- 12:25 Hitler narkoman
- 13:30 I love kabaret EXTRA (31)
- 13:50 M.A.S.H. (Żołnierz miesiąca)
- 16:15 M.A.S.H. (Droga mamo)
- 16:50 M.A.S.H. (Zawieszka)
- 17:30 M.A.S.H. (Sokole Oko)
- 20:00 Kabaretowe przeboje (3)
- 21:00 Kabaretowe przeboje (4)
- 04:05 Dar (268)
- 04:35 Na osi (989)
- 05:15 Na osi (990)
- 06:00 Na osi (1077)
- 06:30 Trucker Club (176)
- 07:00 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (6)
- 11:00 Kontrola graniczna (4)
- 12:00 Kontrola graniczna (5)
- 13:00 77 TV 2 (Przypadki wakacyjne)
- 16:00 Kontrola graniczna (6)
- 17:00 Kontrola graniczna (7)
- 22:05 Kod Jezusa (4)
- 23:00 Kod Jezusa (5)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 00:00 Polowanie
- 02:30 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 03:35 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 04:35 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 07:55 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 12:00 Celnicy 3 (3)
- 13:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)