Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:45 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 02:50 Fatalna namiętność
- 14:00 Złoty chłopak (173)
- 14:55 Jaka to melodia? (5381)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (863)
- 16:05 Dziedzictwo (270)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5382)
- 17:55 Klan (4335)
- 18:25 Leśniczówka (889)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (3/143)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:20 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (164)
- 21:10 Cztery wesela i pogrzeb
- 02:10 Komedianci debiutanci
- 04:05 "Persona": Film, który ocalił Ingmara Bergmana
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1569)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (Braterska kasa)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (2997)
- 12:30 Koło fortuny (1634)
- 13:15 Akacjowa 38 (336)
- 14:05 Va banque (748)
- 14:35 Na sygnale (Mistrz ucieczek)
- 15:05 M jak miłość (1804)
- 16:00 Koło fortuny (1459)
- 16:35 Familiada (2890)
- 17:15 Zakazany owoc (461)
- 18:10 Va banque (749)
- 18:45 Akacjowa 38 (371)
- 19:35 Barwy szczęścia (2997)
- 20:10 Barwy szczęścia (2998)
- 20:40 Przepis dnia (4)
- 20:55 Na dobre i na złe (Wszystko za życie)
- 21:55 Na sygnale (Corrida po polsku)
- 22:30 Panorama
- 23:00 Izabela, królowa Hiszpanii (2)
- 23:50 Moja super eksdziewczyna
- 00:40 Panorama
- 01:05 Dziedzictwo (237)
- 02:00 Zranione ptaki (184)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Gość Regionów
- 03:50 Agrobiznes
- 04:05 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 04:15 Info Wilno (1225)
- 04:40 Całkiem niezła historia (A wszystko przez ten płot)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Express regionów
- 06:10 Agrobiznes
- 06:25 Agropogoda Info
- 06:40 Dobrego dnia
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:25 Dobrego dnia
- 07:45 Express regionów
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:49 Ludzie z Mazowsza (Uczeń i Mistrz)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zachowaj to dla siebie)
- 10:45 Klan (4330)
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Wiosenne pędy chmielu)
- 11:40 Stacja innowacja
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Trening czyni mistrza (Marika Popowicz)
- 12:45 Całkiem niezła historia (Wisła moja kochana)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Zielnik regionalny
- 13:50 Etno po lubelsku
- 14:15 Całkiem niezła historia (Obiekt 3001)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Pascha po grecku
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Selekcja naturalna)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podróże z historią (Prezydenckie siedziby)
- 17:30 Strefa Mazowsze
- 17:51 Kronika warszawska: Matura
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 W kotle historii (Górny Śląsk. Buchty i karminadle)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Gość Regionów
- 20:40 Pogoda
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:51 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (21)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (474)
- 23:40 Tajemnica twierdzy szyfrów (10/13)
- 01:25 7 sekund
- 03:35 Nasz nowy dom (204)
- 04:45 Disco Gramy (6179)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 12:50 Wydarzenia
- 13:10 Na ratunek 112 (Karuzela)
- 13:40 Trudne sprawy (Biedny Romek)
- 16:10 Pogoda
- 16:15 Interwencja (5401)
- 16:30 Na ratunek 112 (Rekompensata)
- 17:00 Gliniarze (Trzy litery)
- 18:00 Pierwsza miłość (3810)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (508)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 20:05 Nasz nowy dom (319)
- 21:05 Jeszcze większe dzieci
- 23:30 Nadchodzi Polly
- 01:00 Love Island. Wyspa miłości (25)
- 02:10 Śmierć na 1000 sposobów (5)
- 02:40 Interwencja (5399)
- 02:55 SuperLudzie Extra (23)
- 03:05 SuperLudzie Extra (26)
- 03:25 SuperLudzie (Vlodi Tafel i Joanna Mazur)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (801)
- 21:00 Bestia
- 22:55 Haker
- 04:00 Zobacz to!: Menu na miarę (6)
- 04:35 Menu na miarę (7)
- 05:00 Dzielnica strachu 6 (243)
- 06:00 Nash Bridges (Zodiak)
- 07:00 Nash Bridges (Ziemia obiecana)
- 10:00 Zbuntowany anioł (200)
- 11:00 Zbuntowany anioł (201)
- 20:00 Skazany
- 22:30 Na straży prawa
- 08:05 Blue (Hotel)
- 08:10 Blue (Rower)
- 08:15 Blue (Bob Wielkouch)
- 08:40 Milo 2 (Piekarz Milo)
- 08:55 Milo 2 (Nauczyciel Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Pomarańczowe imperium)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Barbalesio nigdy nie odmawia)
- 09:40 Bing 4 (Obrazki z liści)
- 09:50 Bing 4 (Wóz strażacki)
- 09:55 Bing 4 (Gryzmoł)
- 10:20 Baranek Shaun (1)
- 10:25 Baranek Shaun (Pszczoły)
- 10:30 Baranek Shaun (Przytulanka)
- 10:40 Baranek Shaun (Żarłok)
- 10:45 Basia (Basia i biwak)
- 10:55 Basia (Basia i dziadkowie)
- 11:10 Pamiętnik Florki (Ktoś inny)
- 11:35 Bing 4 (Piżama party)
- 11:40 Bing 4 (Ogrodowy wąż)
- 11:50 Bing 4 (Urodziny)
- 12:00 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 26 (Znów to samo)
- 12:25 Milo 2 (Weterynarz Milo)
- 12:35 Milo 2 (Sprzątacz Milo)
- 12:45 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Szczeniaczek)
- 12:55 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Szalejące warzywa)
- 13:00 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Liczenie na farmie)
- 13:10 Blue (Szpiegowanie)
- 13:15 Blue (Jedzenie na wynos)
- 13:35 Blaze i Megamaszyny 7 (Super deskorolka)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (248)
- 23:00 Oczy smoka
- 00:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (17)
- 01:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (18)
- 02:50 Rekrut 5 (8)
- 03:45 Rekrut: FBI (8)
- 04:40 Ultraviolet 2 (2)
- 05:25 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Ultraviolet 2 (3)
- 06:55 Rekrut 2 (3)
- 07:55 SEAL Team 6 (7)
- 08:55 SEAL Team 6 (8)
- 09:55 Rekrut 2 (3)
- 10:50 SEAL Team 6 (9)
- 11:50 SEAL Team 6 (10)
- 12:55 Rekrut 2 (4)
- 13:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (17)
- 14:45 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (18)
- 15:40 MacGyver (1)
- 16:35 MacGyver (2)
- 17:30 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (19)
- 18:25 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (20)
- 19:15 MacGyver (3)
- 20:05 MacGyver (4)
- 21:05 The Good Doctor 6 (1)
- 22:00 Premiera: Szpital świętej Marii (6)
- 23:00 MacGyver (3)
- 23:55 MacGyver (4)
- 08:30 Błękitna Planeta 2 (2)
- 09:35 W okowach mrozu: Kanada 2 (8)
- 10:35 Życie na pustkowiu 5 (8)
- 11:35 Brytyjskie fabryki 8 (7)
- 12:45 Malownicze trasy kolejowe 4 (8)
- 13:40 W okowach mrozu 4 (1)
- 14:40 W okowach mrozu 4 (2)
- 15:40 Życie na pustkowiu 4 (6)
- 20:55 Życie na pustkowiu 6 (1)
- 21:55 W okowach mrozu: Odwilż (1)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 8 (8)
- 00:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 2)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 00:35 Ghostforce (Masta / Pająguma)
- 01:05 Ghostforce (Zipzap / Żar)
- 01:30 Taffy 2 (Podróż do wnętrza misia)
- 01:40 Taffy 2 (Kret)
- 01:45 Taffy 2 (To nie jest miłość)
- 01:50 Taffy 2 (Brelok)
- 02:00 Taffy 2 (Szop za okup)
- 02:05 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 02:15 Płazowyż (Rodzinne wędkowanie/Bazar dziwactw)
- 02:35 Płazowyż (Klątwa/Masz talent)
- 03:00 Płazowyż (Wielki mecz robalówki/Obóz przetrwania)
- 03:20 Dronersi (Duch)
- 03:40 Dronersi (Katastrofalna turbina)
- 04:05 Dronersi (Guma balonowa)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Chwała Królowej Rzepy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (14)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 05:45 Taffy 2 (Pieskie życie)
- 05:50 Taffy 2 (Pies i szop w dziczy)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Grafficzas)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Lalkarka 2)
- 07:00 Kiff (Miks Kiff/ Kiff w samolocie)
- 07:30 Kiff (Robcio/ Dwa w cenie jednego)
- 00:40 Miasto kłamstw
- 02:30 Greenberg
- 04:15 Zakończenie programu
- 06:00 Kroczący Grom
- 07:35 Poczuj rytm
- 11:00 Yuli
- 12:50 Słowo na M
- 14:25 Gorzko-słodki
- 18:10 Książę i ja
- 20:00 Minuta po śmierci
- 21:30 Czekając na barbarzyńców
- 23:20 Tożsamość zdrajcy
- 00:10 Milczący świadek 26 (4)
- 01:15 Lewis 5 (5)
- 02:10 Stłamszeni 2 (5)
- 03:10 Na niebieskich światłach (4)
- 04:15 Morderstwa w Midsomer 22 (2)
- 06:00 Z pamiętnika położnej 6 (7)
- 07:00 Śmierć pod palmami 7 (8)
- 08:05 Ojciec Brown 2 (10)
- 09:00 Morderstwa w Midsomer 22 (2)
- 10:45 Lewis 5 (5)
- 11:40 Śmierć pod palmami 7 (8)
- 12:40 Ojciec Brown 2 (10)
- 13:35 Morderstwa w Midsomer 22 (2)
- 15:20 Lewis 5 (5)
- 16:15 Lewis 5 (6)
- 17:15 Ojciec Brown 3 (1)
- 18:10 Morderstwa w Midsomer 22 (3)
- 19:55 Śmierć pod palmami 8 (1)
- 22:55 Ojciec Brown 11 (7)
- 23:55 Profesor T 2 (2)
- 00:05 Magia nagości. Dania (5)
- 00:50 Magia nagości (6)
- 02:00 I love kabaret (7)
- 02:55 I love kabaret (8)
- 03:55 I love kabaret (1)
- 04:55 I love kabaret (6)
- 06:00 Gadżet show (2)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:50 Poranny rogal (52)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:40 Poranny rogal (57)
- 08:05 Gadżet show (7)
- 08:35 Polak potrafi (2)
- 09:35 Historia kultowych marek (3)
- 10:00 Historia kultowych marek (4)
- 10:30 Historia kultowych marek (5)
- 10:55 Historia kultowych marek (6)
- 11:25 Dzieci Hitlera
- 12:35 Widma Trzeciej Rzeszy
- 13:40 I love kabaret EXTRA (21)
- 13:50 M.A.S.H. (Nowokainowa rebelia)
- 14:25 M.A.S.H. (Uśmiechnięty Jack)
- 15:00 M.A.S.H. (Im więcej Cię widzę)
- 15:40 M.A.S.H. (Potop)
- 16:15 M.A.S.H. (Wywiad)
- 16:50 M.A.S.H. (Ewakuacja, część 1)
- 17:30 M.A.S.H. (Ewakuacja, część 2)
- 23:00 Magia nagości. Niemcy (3)
- 23:55 Magia nagości. Polska 2 (5)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 00:45 Na osi (1077)
- 01:10 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:20 Dzika kuchnia (7)
- 02:50 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Na osi (1077)
- 06:30 Trucker Club (176)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki wakacyjne)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (8)
- 11:00 Kontrola graniczna (6)
- 12:00 Kontrola graniczna (7)
- 13:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 16:00 Kontrola graniczna (8)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 22:05 Kod Jezusa (6)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (1)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 10:55 Na osi (1079)
- 11:25 Celnicy (2)