Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 24 godziny w Le Mans
- 02:05 Moje wielkie greckie wesele 2
- 03:45 Mołdawia - kraj niepewności
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 Natura w Jedynce: Park Narodowy Masai Mara (Sanktuarium kotowatych)
- 14:00 Złoty chłopak (177)
- 14:55 Jaka to melodia? (5387)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (867)
- 16:05 Dziedzictwo (274)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5388)
- 17:55 Klan (4339)
- 18:25 Leśniczówka (893)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (7/143)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:20 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (166)
- 21:10 Śmierć Zygielbojma
- 22:50 Niewierny
- 01:55 O mnie się nie martw 10 (7/13)
- 02:55 Panaceum
- 04:45 Rodzinka.pl (Trzy gracje)
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:35 M jak miłość (1573)
- 06:25 Biblia dla każdego
- 06:55 Rodzinka.pl (Przypadkowe pary)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 12:30 Koło fortuny (1468)
- 13:15 Akacjowa 38 (340)
- 14:05 Va banque (753)
- 14:35 Na sygnale (Oszustwa małe i duże)
- 15:05 M jak miłość (1805)
- 16:00 Koło fortuny (1469)
- 16:35 Familiada (2897)
- 17:15 Zakazany owoc (465)
- 18:10 Va banque (754)
- 18:45 Akacjowa 38 (376)
- 19:35 Barwy szczęścia (3001)
- 22:30 Panorama
- 23:00 Izabela, królowa Hiszpanii (4)
- 23:55 Geniusze
- 00:40 Panorama
- 01:05 Dziedzictwo (241)
- 02:00 Zranione ptaki (188)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gość Regionów
- 03:50 Agrobiznes
- 04:15 Info Wilno (1230)
- 04:40 Całkiem niezła historia (Póki mam siłę)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Express regionów
- 06:10 Agrobiznes
- 06:25 Agropogoda Info
- 06:40 Dobrego dnia
- 07:45 Express regionów
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:17 Zawsze na temat
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Odrobina empatii)
- 10:45 Klan (4334)
- 11:10 Rączka gotuje (Hity z internetu)
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Roztoczański Park Narodowy)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Starszaki
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (10)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (26)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:05 Wiadomości sportowe
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:36 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Gość Regionów
- 20:40 Pogoda
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:47 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (478)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 01:15 Skazaniec
- 03:35 Zjedz Kambodżę (12)
- 04:05 Zjedz Alaskę (1)
- 04:45 Disco Gramy (6184)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 12:50 Wydarzenia
- 13:10 Na ratunek 112 (Porzucona karetka)
- 13:40 Trudne sprawy (Droga mleczna)
- 14:40 Dlaczego ja? (Skradziona szabla)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:10 Pogoda
- 16:15 Interwencja (5405)
- 16:30 Na ratunek 112 (Miażdżyca)
- 17:00 Gliniarze (930)
- 18:00 Pierwsza miłość (3814)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (514)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 20:05 Anioły i demony
- 23:00 Na linii ognia
- 10:00 Zbuntowany anioł (204)
- 11:00 Zbuntowany anioł (205)
- 12:00 Zaklinaczka duchów (2)
- 13:00 Zaklinaczka duchów (3)
- 20:00 Skazany na piekło
- 22:00 Oczy smoka
- 23:55 Na straży prawa
- 04:10 Niesamowite! (Czy ja to wszystko zrobiłem?)
- 04:50 Niesamowite! (Bezdomny Zenek)
- 05:15 Dyżur 3 (33)
- 05:55 Ale numer! (33)
- 06:30 Ale numer! (34)
- 07:00 Rubble i jego ekipa (Ekipa buduje kino samochodowe/ Ekipa znajduje tęczowy skarb)
- 07:35 Bąbelkowy świat gupików 3 (Delfin najlepszym przyjacielem Gupika)
- 08:05 Blue (Plaża)
- 08:10 Blue (Piraci)
- 08:15 Blue (Babunie)
- 08:40 Milo (Klaun Milo)
- 08:55 Milo 2 (Tajny agent Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Gdzie jest Bali)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Drzewo Barbapapy)
- 09:40 Bing 4 (Piłka)
- 09:50 Bing 4 (Wypadek)
- 09:55 Bing 4 (Przedstawienie)
- 10:20 Baranek Shaun (9)
- 10:25 Baranek Shaun (Postrzyżyny)
- 10:30 Baranek Shaun (Wesołe miasteczko)
- 10:40 Baranek Shaun (Beton)
- 10:45 Basia (Basia i pieniądze)
- 10:55 Basia (Basia i gotowanie)
- 11:10 Pamiętnik Florki (Czekolada czy batonik)
- 11:35 Bing 4 (To Charlie)
- 11:40 Bing 4 (Ratować Królisia-Tulisia)
- 11:50 Bing 4 (Książki)
- 00:50 Agenci NCIS 17 (4)
- 01:50 Agenci NCIS 17 (5)
- 02:45 FBI 3 (14)
- 03:40 FBI: Most Wanted 2 (12)
- 04:40 Ultraviolet 2 (6)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Ultraviolet 2 (7)
- 07:05 Rekrut 2 (7)
- 08:00 S.W.A.T. 5 (5)
- 08:55 S.W.A.T. 5 (6)
- 09:55 Rekrut 2 (7)
- 10:50 S.W.A.T. 5 (7)
- 11:45 S.W.A.T. 5 (8)
- 12:45 Rekrut 2 (8)
- 13:40 Agenci NCIS 17 (4)
- 14:30 Agenci NCIS 17 (5)
- 15:30 MacGyver (9)
- 16:25 MacGyver (10)
- 17:20 Agenci NCIS 17 (6)
- 18:15 Agenci NCIS 17 (7)
- 19:10 MacGyver (11)
- 20:05 MacGyver (12)
- 21:05 Rekrut 5 (9)
- 22:00 Premiera: Rekrut: FBI (9/22)
- 23:00 MacGyver (11)
- 23:55 MacGyver (12)
- 08:40 Błękitna Planeta 2 (6)
- 09:45 W okowach mrozu: Odwilż (6)
- 12:45 Malownicze trasy kolejowe 5 (2)
- 13:50 W okowach mrozu 4 (9)
- 14:50 W okowach mrozu 4 (10)
- 15:50 Życie na pustkowiu 5 (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 6 (3)
- 21:55 W okowach mrozu (1)
- 00:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przysługa)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 00:35 Ghostforce (Graffuriat / Levisfer)
- 01:05 Ghostforce (Paniclick / Sandyrok)
- 01:30 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 01:40 Taffy 2 (Mama!)
- 01:45 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 01:50 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 02:00 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 02:05 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 02:15 Płazowyż 2 (Zagubione w Błotopii/Skrzek idzie na studia)
- 02:35 Płazowyż 2 (Mieścina/Imbryk)
- 03:00 Płazowyż 2 (Piżamówka nad piżamówkami/Dzień w akwarium)
- 03:20 Dronersi (Niebezpieczeństwo z Polaris)
- 03:40 Dronersi (24)
- 04:05 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 1)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Ręka Lokiego)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Podaż i popyt)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 05:45 Taffy 2 (Małpie figle)
- 05:50 Taffy 2 (Porwanie w raju)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Felix)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (76)
- 07:00 Kiff (Sklepowy lider/ Sztuka Ducha Wilka)
- 07:30 Kiff (Świeżo od babci / Na siedząco)
- 22:15 Greenowie w wielkim mieście 3 (Mały kumpel / Ogród Zen)
- 22:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Przepisy i zasady / Zaporwany)
- 23:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gra o słonia)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 23:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rodzinne potyczki)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Własne plony)
- 01:25 Pewny kandydat
- 03:15 Richard mówi do widzenia
- 04:45 Zakończenie programu
- 05:55 Agora
- 08:00 Wampirzyce
- 09:30 Zdobyć Woodstock
- 13:05 Słowo na M
- 14:40 Pan Pip
- 16:35 Yuli
- 18:25 Bez miłości ani słowa
- 20:00 Saga wikingów
- 21:35 Mordercza gra
- 22:45 Escape Room
- 00:05 Stłamszeni 2 (5)
- 01:10 Śmierć z dala od palm 2 (3)
- 02:15 Czyściciel 2 (3)
- 02:50 Czyściciel 2 (4)
- 03:25 Tajemnice Majorki (6)
- 04:25 Z pamiętnika położnej 7 (4)
- 05:30 Obiady piątkowe (6)
- 06:00 Z pamiętnika położnej 7 (5)
- 07:00 Śmierć pod palmami 8 (4)
- 08:05 Ojciec Brown 3 (4)
- 09:00 Morderstwa w Midsomer 22 (6)
- 10:45 Tajemnice Majorki (6)
- 11:40 Śmierć z dala od palm 2 (3)
- 12:50 Ojciec Brown 3 (4)
- 13:45 Morderstwa w Midsomer 22 (6)
- 15:30 Tajemnice Majorki (6)
- 16:25 Lewis 5 (7)
- 17:20 Ojciec Brown 3 (5)
- 18:10 Morderstwa w Midsomer 23 (1)
- 19:55 Śmierć pod palmami 8 (5)
- 21:00 Stłamszeni 2 (6)
- 22:00 Na niebieskich światłach (5)
- 23:00 Milczący świadek 26 (5)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 12:00 77 TV (Katastrofy budowlane)
- 13:00 Celnicy 2 (5)
- 20:00 Columbo 3 (3)
- 22:05 Columbo 3 (8)
- 00:00 Magia nagości. Niemcy (4)
- 01:10 Magia nagości. Finlandia (8)
- 01:45 I love kabaret (5)
- 02:45 Rodzinne perypetie (23)
- 03:50 I love kabaret (4)
- 04:45 I love kabaret (3)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (65)
- 06:00 Poranny rogal (30)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (33)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (11)
- 07:40 To leci w sieci (13)
- 08:05 Gadżet show (1)
- 08:35 Polak potrafi (6)
- 09:30 Historia kultowych marek (11)
- 16:15 M.A.S.H. (38 poziomo)
- 16:50 M.A.S.H. (Ping Pong)
- 17:25 M.A.S.H. (Ostatnia zagrywka)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 00:50 Dzika kuchnia (7)
- 01:20 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:25 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 05:00 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 07:00 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (2)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 14:00 Giganty na drogach (2)
- 15:00 Giganty na drogach (3)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 22:05 Kod Jezusa 2 (4)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (5)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 11:00 Celnicy 2 (2)
- 11:55 Celnicy 2 (3)
- 22:00 Gliniarz i prokurator 5 (7)
- 23:00 Gliniarz i prokurator 5 (8)
- 23:55 III Rzesza (Obrona Renu)