Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Książę
- 01:45 Lincz
- 03:20 Stanley H (2/4)
- 04:20 Notacje (Wanda Kwietniewska, Wanda i ja...)
- 04:40 Zakończenie programu
- 04:50 Klan (4345)
- 05:20 Dziedzictwo (280)
- 06:10 Złoty chłopak (183)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Pełnia wiary
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 To się opłaca
- 12:55 Natura w Jedynce: Kalahari, twarde prawo pustyni (1/2)
- 14:00 Złoty chłopak (184)
- 14:55 Jaka to melodia? (5396)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (754)
- 16:05 Dziedzictwo (281)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5397)
- 17:55 Klan (4346)
- 18:25 Leśniczówka (900)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (14/143)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:30 Pogoda
- 20:35 Sport
- 20:45 Korona królów. Jagiellonowie (171)
- 21:20 Ojciec Mateusz 31 (Bal u konsula)
- 01:35 Tajemnice rodu Valentów 3 (37)
- 02:35 Tajemnice rodu Valentów 3 (38)
- 03:45 Jeszcze dzień życia
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:25 M jak miłość (1580)
- 06:20 Operacja zdrowie (Nikotynizm)
- 06:55 Rodzinka.pl (Daj żonie palec...!)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Wspólny dom
- 11:50 Barwy szczęścia (3008)
- 12:30 Koło fortuny (1484)
- 13:15 Akacjowa 38 (347)
- 16:00 Koło fortuny (1485)
- 16:35 Familiada (2906)
- 17:15 Zakazany owoc (472)
- 18:10 Va banque (762)
- 18:45 Akacjowa 38 (384)
- 19:35 Barwy szczęścia (3008)
- 20:10 Barwy szczęścia (3009)
- 20:50 Postaw na milion (341)
- 21:55 Na sygnale (Cios w serce)
- 22:30 Panorama
- 23:00 Erynie (Experimentum Crucis)
- 23:50 Hala odlotów (10)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Dziedzictwo (248)
- 02:00 Zranione ptaki (195)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Gość Regionów
- 03:50 Agrobiznes
- 04:05 Pogoda
- 04:15 Info Wilno (1238)
- 04:40 Całkiem niezła historia (Drukowane łapki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Express regionów
- 06:10 Agrobiznes
- 06:25 Agropogoda Info
- 06:40 Dobrego dnia
- 07:45 Express regionów
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:16 Zawsze na temat
- 09:49 Twórcy polecają
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Z miłości do zwierząt
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Działka na balkonie
- 13:50 Niezwykłe historie z pocztówek (Pocztówki okolicznościowe do rodziny Orłowskich)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Zakochaj się w Polsce (Drohiczyn)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Gość Regionów
- 20:40 Pogoda
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (485)
- 23:40 Paradoks (Tata)
- 02:15 Płytki facet
- 04:45 Disco Gramy (6192)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 12:50 Wydarzenia
- 13:10 Na ratunek 112 (Niefortunny pomysł)
- 13:40 Trudne sprawy (Pełnia życia)
- 16:10 Pogoda
- 16:15 Interwencja (5412)
- 16:30 Na ratunek 112 (Zespół autobrowaru)
- 17:00 Gliniarze (937)
- 18:00 Pierwsza miłość (3821)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:15 Lepsza Polska (11)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 20:05 Nasz nowy dom (324)
- 21:10 Przyjaciółki (278)
- 22:10 Burleska
- 10:00 Zbuntowany anioł (211)
- 11:00 Zbuntowany anioł (212)
- 12:00 Zaklinaczka duchów (9)
- 13:00 Zaklinaczka duchów (10)
- 22:00 Iluzja
- 08:05 Blue 2 (Bingo)
- 08:10 Blue 2 (Wyspa Dywanowa)
- 08:15 Blue 2 (Kalambury)
- 08:40 Milo (Archeolog Milo)
- 08:55 Milo (Dostawca Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Barbajaskiniowcy)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Święty Mikołaj)
- 09:40 Bing (Apsik!)
- 09:50 Bing (Zabawa w chowanego)
- 09:55 Bing (Pierniczki)
- 10:20 Baranek Shaun
- 10:25 Baranek Shaun (Zły dzień Bitzera)
- 10:30 Baranek Shaun (Linia ciągła)
- 10:40 Baranek Shaun (Bezssenność)
- 10:45 Basia (Basia i mama w pracy)
- 10:55 Basia (Basia i bałagan)
- 11:10 Pamiętnik Florki (Dentysta)
- 11:35 Bing (Ciuchcia)
- 11:40 Bing (Do zobaczenia)
- 11:50 Bing (Zguba)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Ostrożnie z życzeniami/ Prima Aprilis)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Cześć laleczko/ Drobnym drukiem)
- 19:05 Psi Patrol 5 (Wodny Patrol: Pieski ratują Tilly Turbot/Pieski ratują zdenerwowanego słonia)
- 19:35 Rubble i jego ekipa (Ekipa buduje skatepark / Ekipa buduje tunel)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (257)
- 23:00 Kill Bill część 1
- 00:50 Agenci NCIS 17 (18)
- 01:45 Agenci NCIS 17 (19)
- 02:45 The Good Doctor 6 (3)
- 03:40 Szpital świętej Marii (8)
- 04:40 Znaki (1)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki (2)
- 07:05 Rekrut 2 (14)
- 08:05 S.W.A.T. 5 (19)
- 09:00 S.W.A.T. 5 (20)
- 09:55 Rekrut 2 (14)
- 10:50 S.W.A.T. 5 (21)
- 11:50 S.W.A.T. 5 (22)
- 12:45 Rekrut 2 (15)
- 13:45 Agenci NCIS 17 (18)
- 14:40 Agenci NCIS 17 (19)
- 15:30 MacGyver 2 (2)
- 16:25 MacGyver 2 (3)
- 17:20 Agenci NCIS 17 (20)
- 18:15 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (1)
- 19:10 MacGyver 2 (4)
- 20:05 MacGyver 2 (5)
- 21:05 Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (12)
- 22:00 Premiera: Agenci NCIS 18 (11)
- 23:00 MacGyver 2 (4)
- 23:55 MacGyver 2 (5)
- 00:00 Jak budowano imperia 3 (5)
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe 5 (8)
- 01:50 W okowach mrozu 5 (1)
- 02:40 W okowach mrozu 5 (1)
- 03:30 Życie na pustkowiu 5 (8)
- 08:30 Dziewicze zakątki Ziemi (4)
- 09:35 W okowach mrozu (9)
- 12:35 Malownicze trasy kolejowe 5 (9)
- 13:35 W okowach mrozu 5 (2)
- 14:40 W okowach mrozu 5 (3)
- 15:40 Życie na pustkowiu 6 (1)
- 10:00 Dr House (Ciało i dusza)
- 10:55 Mentalista 2 (12)
- 11:55 Mentalista 2 (13)
- 12:50 Kości 5 (Rockman w pralce)
- 13:45 Kości 5 (Wiedźma w szafie)
- 00:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 00:35 Ghostforce (Raijin / Petrostrach)
- 01:05 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 01:30 Taffy 2 (Wrobiony)
- 01:40 Taffy 2 (Fotka)
- 01:45 Taffy 2 (Wszędzie kokardy)
- 01:50 Taffy 2 (Smrodek)
- 02:00 Taffy 2 (Rodzinna fortuna)
- 02:05 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 02:15 Płazowyż (Knajpiane rewolucje/Ostatni kram)
- 02:35 Płazowyż (Podatek/Ucieczka z więzienia)
- 03:00 Płazowyż (Dzień pędraka/Hopek w zalotach)
- 03:20 Dronersi (Pościg za Khepri)
- 03:40 Dronersi (Niebezpieczeństwo z Polaris)
- 04:05 Dronersi (24)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Przesilenie)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Topór Magnhildy)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 05:45 Taffy (Zamiana)
- 05:50 Taffy (Woń domu)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Łzoczyńca)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Spełniacz marzeń)
- 07:00 Kiff (Zębowy kryzys/ Misja "Bloopersy")
- 07:30 Kiff (Jak kosić, to kosić/ Harry w kryzysie dojrzewania)
- 16:10 ZOMBIE: Potworna zagadka Addison (Upiorne kamienie)
- 16:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Dostosowanie (Ostatni dzień, część 1))
- 16:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Od-tworzenie (Ostatni dzień, część 2))
- 17:15 Potworna robota (Powrót Czarującego)
- 17:45 Potworna robota (O mały włos)
- 22:15 Greenowie w wielkim mieście 3 (Skok na miód/ Psi burmistrz)
- 22:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Wyluzowany Bill/ Króliki)
- 23:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kot do tajemnic)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Akcja imitacja)
- 23:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przysmakowa bitwa)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (21)
- 00:35 Who Am I. Możesz być kim chcesz
- 02:20 Ostatnia szansa ludzkości
- 03:50 Schronienie
- 05:25 Zakończenie programu
- 05:50 Między wierszami
- 07:30 W zawieszeniu
- 09:20 Słowo na M
- 10:55 Cesarz
- 12:30 Asterix na olimpiadzie
- 14:25 Igrając z ogniem
- 16:00 Kupiec wenecki
- 18:10 Yuli
- 20:00 The Square
- 22:30 Pewny kandydat
- 00:55 Lewis 6 (2)
- 02:00 Morderstwa w Midsomer 12 (13)
- 02:55 Morderstwa w Midsomer 12 (14)
- 03:50 Morderstwa w Midsomer 24 (3)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (2)
- 06:00 Z pamiętnika położnej 8 (6)
- 07:00 Śmierć pod palmami 9 (3)
- 08:00 Ojciec Brown 3 (11)
- 08:55 Morderstwa w Midsomer 24 (3)
- 10:40 Lewis 6 (2)
- 11:40 Śmierć pod palmami 9 (3)
- 12:45 Ojciec Brown 3 (11)
- 13:35 Morderstwa w Midsomer 24 (3)
- 15:20 Lewis 6 (2)
- 16:20 Ojciec Brown 11 (9)
- 17:15 Ojciec Brown 3 (12)
- 20:00 Śmierć pod palmami 9 (4)
- 21:00 Ojciec Brown 11 (10)
- 22:00 Milczący świadek 22 (5)
- 23:00 Milczący świadek 22 (6)
- 12:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 13:00 Celnicy (1)
- 20:00 Columbo 3 (3)
- 22:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Ciach)
- 23:05 Columbo 3 (6)
- 08:00 Wielka historia (Świat broni)
- 08:30 Porzucone budowle 8 (3)
- 09:30 Teorie spiskowe (7)
- 10:30 Wariaci za kierownicą 3 (2)
- 11:30 Prosto z grilla (3)
- 11:50 Premiera: WP News 11:50 (835)
- 11:55 Nowe życie starych domów 4 (1)
- 00:05 Magia nagości. Polska 2 (7)
- 01:15 Magia nagości (3)
- 02:20 I love kabaret (4)
- 03:20 I love kabaret (6)
- 04:20 I love kabaret (4)
- 05:20 I love kabaret EXTRA (31)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (15)
- 06:00 Poranny rogal (56)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (63)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:40 To leci w sieci (16)
- 10:25 Niewyjaśnione tajemnice świata 3 (67)
- 11:25 Poza Ziemię (4)
- 12:35 Poza Ziemię (5)
- 13:50 M.A.S.H. (Kupiec koreański)
- 14:25 M.A.S.H. (Zapach muzyki)
- 15:05 M.A.S.H. (Patent nr 4077)
- 15:40 M.A.S.H. (Herbata i empatia)
- 18:05 Hity polskiego kabaretu 6 (8)
- 19:00 I love kabaret (5)
- 20:00 Kabaretowe przeboje 2 (3)
- 21:00 Kabaretowe przeboje 2 (2)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 00:40 Dzika kuchnia (7)
- 01:10 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:20 Dzika kuchnia (3)
- 02:50 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 04:55 Dzika kuchnia (2)
- 05:25 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 07:00 77 TV (Przypadków wodnych)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (9)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 14:00 Giganty na drogach (9)
- 15:00 Giganty na drogach (10)
- 16:00 Kontrola graniczna (1)
- 17:00 Kontrola graniczna (2)
- 22:10 Kod Jezusa (5)
- 23:00 Kod Jezusa (6)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi