Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 08:00 Tydzień
- 08:30 Zakochaj się w Polsce (Barlinek i Pyrzyce)
- 09:05 Pociąg
- 10:55 Janosik (Zbójnickie prawa)
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 12:00 Regina Coeli
- 12:15 Między ziemią a niebem
- 12:45 Misja Brazylia (Drzewo życia)
- 13:10 BBC w Jedynce: Zielona planeta (Wodne światy)
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Komisarz Alex 21 (Komu napisać epitafium?)
- 18:40 Jaka to melodia? (5367)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Sport
- 20:10 Matylda (8/13)
- 20:55 Samorządowy wieczór wyborczy 2024 - 2. tura
- 21:20 Sanatorium miłości 6 (7/10)
- 01:45 Uznajcie mnie za winnego
- 03:50 Miłość aż po ślub
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:25 Barwy szczęścia (2985)
- 06:00 Barwy szczęścia (2986)
- 06:30 M jak miłość (1798)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:35 The Voice Kids 7 (Bitwa)
- 20:00 Kamienne Pięści
- 22:05 Panorama
- 22:45 Kino bez granic: Najlepszy
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 04:30 Rok w ogrodzie
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Telekurier
- 06:00 Dzika Polska (Czarownicy z bagien)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Salezjanie z Czerwińska)
- 07:10 Turystyczna jazda (Szlakiem uzdrowisk cz. 1: Słowacja)
- 07:35 Szlak przydrożnych kapliczek (Kapliczki nowoczesne)
- 07:55 Natura bez granic (8)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Zakochaj się w Polsce (Kruszwica)
- 09:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1968)
- 10:00 Dobrego dnia
- 12:00 Perły Bałtyku (Złoto północy)
- 12:30 Rola życia (Arkadiusz Janiczek)
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Pieski dzień)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Niezwykłe historie Biało-Czerwonych (Janusz Pyciak-Peciak)
- 17:20 Słowobranie
- 17:46 Polacy to wiedzą!
- 18:15 Ludzie z Mazowsza (Ania z wiosek)
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:06 Sport
- 19:09 Strefa Mazowsze
- 19:28 Kościół z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Niezwykłe miejsca (Nowogród - skansen)
- 20:40 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 20:55 Samorządowy wieczór wyborczy 2024 - 2. tura
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:49 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (9)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:05 Świat według Kiepskich (Zakazane piosenki)
- 04:45 Disco Gramy (6161)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień
- 07:35 Kung Fu Panda 2
- 09:35 Małolaty u taty
- 17:40 Nasz nowy dom (314)
- 18:50 Wydarzenia (421)
- 19:20 Sport (421)
- 19:27 Pogoda (421)
- 19:30 Państwo w państwie (523)
- 00:00 R.I.P.D. - Agenci z zaświatów
- 02:05 Interwencja (5389)
- 02:25 STOP Drogówka (278)
- 03:25 Disco Polo Live (2309)
- 04:25 Top 10 - lista przebojów (2558)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Galileo (1006)
- 07:00 U progu katastrofy
- 08:55 Galileo (1060)
- 09:55 Galileo (1061)
- 10:55 Max
- 15:20 13 posterunek 2 (28)
- 16:00 Pamiętniki z wakacji (92)
- 17:00 Pamiętniki z wakacji (93)
- 18:00 Pamiętniki z wakacji (94)
- 19:00 Gliniarze (Ryzykant)
- 20:00 Gliniarze (Młodsza siostra)
- 21:00 Pamiętniki z wakacji (73)
- 22:00 Uprowadzenie
- 02:05 Zobacz to!: Dyżur 3 (35)
- 02:45 Dyżur 3 (36)
- 03:05 Taki jest świat 9 (16)
- 08:30 Wielkie wakacje
- 10:25 Smokiem i mieczem
- 12:05 Miłość jest blisko
- 14:30 Hobbit: Niezwykła podróż
- 17:55 Bracia przyrodni
- 22:05 G.I. Joe: Czas Kobry
- 04:20 Dyżur 3 (34)
- 05:00 Dyżur 3 (35)
- 05:30 Dyżur 3 (36)
- 06:00 Ale numer! 2 (20)
- 06:35 Ale numer! 2 (21)
- 07:00 Dom dla psa (7)
- 07:55 Wojciech Cejrowski. Boso - Meksyk/Paragwaj (Belize)
- 12:50 Robinson Cruzoe
- 14:40 Gang zwierzaków
- 20:00 Nowe imperium
- 10:00 Car S.O.S. (Ultima Mk3)
- 11:00 Era supertransportu (Statki)
- 16:00 Uwaga, katastrofa! (1)
- 17:00 Uwaga, katastrofa! (2)
- 00:30 Las samobójców
- 02:25 FBI 3 (10)
- 03:15 FBI: Most Wanted 2 (8)
- 04:10 Rekrut 5 (5)
- 05:05 Rekrut: FBI (5)
- 05:50 Blok promocyjny AXN
- 06:15 MacGyver 5 (15)
- 07:10 Seal Team 5 (1)
- 08:10 Seal Team 5 (2)
- 09:05 Seal Team 5 (3)
- 10:05 Cobra 11 (11)
- 11:05 Cobra 11 (12)
- 12:05 Cobra 11 (13)
- 13:10 Jeszcze większe dzieci
- 15:15 Piksele
- 17:20 Stażyści
- 20:00 Raport mniejszości
- 23:05 Las samobójców
- 00:20 Fatalne prognozy (5)
- 01:25 Chirurgia dziecięca (2)
- 02:30 Planeta Ziemia 3 (5)
- 03:35 Planeta Ziemia 3 (6)
- 04:35 Rajskie ptaki
- 05:35 Weterynarze w Arktyce (10)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (1)
- 06:35 Planeta Ziemia 3 (7)
- 07:45 Planeta Ziemia 3 (8)
- 08:55 Górscy weterynarze (6)
- 14:10 Fatalne prognozy (7)
- 15:20 W okowach mrozu: Kanada 2 (8)
- 00:00 Raven na chacie 3 (42)
- 00:25 Raven na chacie 3 (45)
- 00:50 Ghostforce (Prehistraszność/ Chaorion)
- 01:20 Ghostforce (Piraniak/ Dinozos)
- 01:50 Blog kulinarny Angie (5)
- 01:55 Znajdź mnie w Paryżu 2 (Przeskok)
- 02:25 Znajdź mnie w Paryżu 2 (Bunt w Garnier)
- 02:50 Znajdź mnie w Paryżu 2 (Zniknięcie)
- 03:15 Znajdź mnie w Paryżu 2 (Ostatni plan)
- 03:40 Dronersi (Wyścig z Kamim)
- 04:05 Dronersi (Pościg za Khepri)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Paliwo wikinga)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Dziki bieg)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fantastyczny świat pana jajastycznego)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (23)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowa feta)
- 05:45 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 05:50 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Kameleon)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Kameleon)
- 06:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Cofelia)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 4 (Grabula! / Pomoc w kawiarni)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście 4 (Mecz hokeja / Chip powraca)
- 16:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Eko-Greenowie/ Rozejm)
- 16:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 17:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Kocia Mścicielka powraca!)
- 17:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Karniaki)
- 04:40 Zakończenie programu
- 05:35 Amerykanin
- 07:20 Prawie przyjaciele
- 09:00 Agora
- 11:05 Niewinne
- 13:00 Ugotowany
- 14:40 Zakochany Berlin
- 16:50 Rzeź
- 18:10 W zawieszeniu
- 20:00 Dom zbrodni
- 21:55 Być jak Flynn
- 23:35 Benedetta
- 00:30 Kolczaste złoto (1)
- 01:20 Kolczaste złoto (2)
- 02:05 Kolczaste złoto (3)
- 02:55 Kolczaste złoto (4)
- 03:40 Kolczaste złoto (5)
- 04:35 Z pamiętnika położnej 4 (5)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (3)
- 06:00 Z pamiętnika położnej 4 (6)
- 07:05 Ojciec Brown (6)
- 08:00 Ojciec Brown (7)
- 08:55 Lewis 4 (7)
- 09:55 Lewis 4 (8)
- 12:45 Śmierć pod palmami 6 (2)
- 13:50 Śmierć pod palmami 6 (3)
- 22:40 Na niebieskich światłach (1)
- 23:45 Czyściciel (1)
- 08:00 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 09:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 10:55 Łowcy skarbów 2 (11)
- 11:55 Łowcy skarbów 2 (12)
- 12:55 Łowcy skarbów 2 (13)
- 13:55 Łowcy skarbów 2 (14)
- 14:50 Columbo (7)
- 16:25 Columbo 2 (2)
- 22:05 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 23:00 Rekin Gigant
- 00:25 Magia nagości (8)
- 01:35 Magia nagości. Dania (2)
- 02:20 Co lubią kobiety (2)
- 03:30 I love kabaret EXTRA (2)
- 03:40 I love kabaret (4)
- 04:40 I love kabaret (5)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (2)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (11)
- 07:40 Patent na zieleń (3)
- 08:10 To leci w sieci (7)
- 08:35 To leci w sieci (8)
- 09:00 Chwile grozy (6)
- 10:05 Chwile grozy (7)
- 11:15 Dom w cenie mieszkania 2 (6)
- 11:45 Dom w cenie mieszkania 2 (7)
- 00:05 Na tropie seks handlarzy (2)
- 01:05 Na tropie seks handlarzy (3)
- 02:00 Darz Bór (348)
- 02:30 Darz Bór (349)
- 03:05 Darz Bór (350)
- 03:35 Darz Bór (372)
- 04:05 Darz Bór (309)
- 04:40 Na osi (1003)
- 05:15 Na osi (1005)
- 06:00 Na osi (1075)
- 06:30 Na osi (1043)
- 07:00 Trucker Club (173)
- 07:30 Daj nam to sprzedać! (1)
- 08:30 Daj nam to sprzedać! (2)
- 09:30 Daj nam to sprzedać! (3)
- 16:00 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 16:30 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 17:00 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 17:30 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 18:00 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 18:30 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 19:00 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 19:30 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 04:30 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:20 TVCentrum uwagi
- 07:40 TVCentrum uwagi
- 08:00 TVCentrum uwagi
- 08:15 TVCentrum uwagi
- 08:35 U nas w...
- 09:00 U nas w...
- 09:20 U nas w...
- 09:40 U nas w...