Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:10 Balans bieli
- 00:55 Chinatown
- 03:15 Przeprowadzka
- 04:45 Zakończenie programu
- 04:50 Klan (4325)
- 05:20 Dziedzictwo (261)
- 06:10 Złoty chłopak (164)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Kościół z bliska
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 Natura w Jedynce: U wybrzeży Nowej Zelandii 3 (Muaupoko)
- 14:00 Złoty chłopak (165)
- 14:55 Jaka to melodia? (5368)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (855)
- 16:05 Dziedzictwo (262)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5369)
- 17:55 Klan (4326)
- 18:25 Leśniczówka (880)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (15/142)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (159)
- 21:10 Zwerbowana miłość
- 22:50 Bez kompasu
- 02:10 O mnie się nie martw 10 (4/13)
- 03:10 Najlepszy
- 04:55 Rodzinka.pl (Dominujesz nad facetami)
- 05:22 Zakończenie programu
- 05:35 M jak miłość (1561)
- 06:25 Z Modlitwą Pańską
- 06:55 Rodzinka.pl (Smutek apartamentów)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Mieszkać piękniej (Rzeźby)
- 11:50 Barwy szczęścia (2987)
- 12:30 Koło fortuny (1684)
- 13:15 Akacjowa 38 (328)
- 14:05 Va banque (763)
- 14:35 Na sygnale (Kto następny?)
- 15:05 M jak miłość (1799)
- 16:00 Koło fortuny (1685)
- 16:35 Familiada (2877)
- 17:15 Zakazany owoc (453)
- 18:10 Va banque (764)
- 18:45 Akacjowa 38 (362)
- 19:35 Barwy szczęścia (2987)
- 20:10 Barwy szczęścia (2988)
- 20:45 Kulisy serialu "M jak miłość" (1533)
- 20:55 M jak miłość (1800)
- 21:55 Na sygnale (Siurpryza)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Stulecie Winnych 4 (48)
- 23:55 Ostatni garnitur
- 00:40 Klan (4321)
- 01:05 Dziedzictwo (226)
- 01:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1967)
- 02:00 Zranione ptaki (173)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Gość Regionów
- 03:50 Całkiem niezła historia (Żelazna miłość)
- 04:10 Dlaczego krowa... (Pies)
- 04:30 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Express regionów
- 06:10 Agrobiznes
- 06:25 Agropogoda Info
- 06:40 Dobrego dnia
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:25 Dobrego dnia
- 07:45 Express regionów
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (To tylko przyjaźń)
- 10:45 Klan (4321)
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie 2 (Poleski Park Narodowy)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (3)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Twórcy polecają
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (12)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:05 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Gość Regionów
- 20:40 Pogoda
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (463)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:00 Nocny patrol
- 02:05 Terminator: Ocalenie
- 04:40 Disco Gramy (6163)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień
- 12:50 Wydarzenia (423)
- 13:20 Interwencja (5392)
- 13:40 Trudne sprawy (Romans rodzeństwa)
- 14:40 Dlaczego ja? (Złamane serce)
- 15:50 Wydarzenia (423)
- 16:10 Pogoda (423)
- 16:15 Interwencja (5393)
- 16:30 Na ratunek 112 (Najlepsi przyjaciele)
- 17:00 Gliniarze (Dziecięcy odwet)
- 18:00 Pierwsza miłość (3802)
- 18:50 Wydarzenia (423)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (423)
- 19:45 Sport (423)
- 19:55 Pogoda (423)
- 20:05 Alita: Battle Angel
- 22:45 Wyścig z czasem
- 00:20 Love Island. Wyspa miłości (7)
- 01:30 Wspaniali ludzie (2)
- 02:05 Interwencja (5391)
- 02:25 Śmierć na 1000 sposobów (11)
- 02:55 SuperLudzie (33)
- 03:25 SuperLudzie (34)
- 03:55 SuperLudzie (35)
- 04:25 SuperLudzie (36)
- 04:55 SuperLudzie (37)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (229)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (285)
- 14:00 Na ratunek 112 (Życie na pokaz)
- 14:30 Na ratunek 112 (Gość z daleka)
- 15:00 Pomóż mi (76)
- 01:35 Dzielnica strachu 6 (Tam mieszka zło)
- 02:30 Zobacz to!: Menu na miarę (8)
- 03:05 Menu na miarę (4)
- 03:45 Taki jest świat 9 (16)
- 04:35 Menu na miarę (7)
- 05:00 Dzielnica strachu 6 (Przytułek)
- 06:00 Nash Bridges (Aloha Nash)
- 07:00 Nash Bridges (Naoczny świadek)
- 10:00 Zbuntowany anioł (191)
- 11:00 Zbuntowany anioł (192)
- 20:00 Next
- 22:00 Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych
- 23:50 Becky
- 04:00 Niesamowite! (Kto jest moim ojcem)
- 04:35 Niesamowite! (To nie jest moje dziecko)
- 05:00 Dyżur 3 (39)
- 05:30 Dyżur 3 (40)
- 05:55 Ale numer! 3 (15)
- 06:30 Ale numer! 3 (16)
- 07:00 Rubble i jego Ekipa (Ekipa buduje most)
- 07:35 Bąbelkowy świat gupików 3 (Przyjęcie na morzu)
- 08:05 Blue 2 (Wytworna restauracja)
- 08:10 Blue 2 (Na barana)
- 08:15 Blue 2 (Przedstawienie)
- 08:40 Milo (Alpinista Milo)
- 08:55 Milo (Piłkarz Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Bitwa)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Niech się dzieje sprawiedliwość)
- 09:40 Bing (Bawmy się, Charlie)
- 09:50 Bing (Deskorolka)
- 09:55 Bing (Motylek)
- 10:20 Baranek Shaun (Diving)
- 10:25 Baranek Shaun: Sportowiec (Fencing)
- 10:30 Baranek Shaun (Mycie okien)
- 10:35 Baranek Shaun (Graffiti)
- 10:40 Baranek Shaun (Kruk)
- 10:45 Basia (Basia i pieniądze)
- 10:55 Basia (Basia i gotowanie)
- 11:10 Pamiętnik Florki (Czekolada czy batonik)
- 11:35 Bing (Dinozaur na chodniku)
- 11:40 Bing (Pan kartofel)
- 11:50 Bing (Kalosze)
- 11:55 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25 (Sandra sprząta)
- 12:00 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 26 (Tomek i jego smutek)
- 12:25 Milo (Pracownik poczty Milo)
- 12:35 Milo (Mechanik Milo)
- 12:45 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Awaria traktora!)
- 12:55 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Salon piękności)
- 13:00 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Suchy staw)
- 13:10 Blue 2 (Gili-kraby)
- 13:15 Blue 2 (Ucieczka)
- 13:35 Blaze i Megamaszyny 7 (Konkurs latania)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru 3 (Operacja "Jednorożec apokalipsy")
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 3 (Wszędzie żołędzie/ Terror z Madagaskaru)
- 19:05 Psi Patrol 8 (Pieski ratują wyprawę po skarb / Pieski ratują rakietowego Rydera)
- 19:35 Rubble i jego Ekipa (Ekipa buduje sklep rowerowy / Ekipa buduje super wannę)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Nie chcę jej)
- 23:00 Komórka
- 12:20 Linie frontu (Plaża Omaha)
- 13:30 Linie frontu (Wzgórze 112)
- 14:30 Strzegąc granic (2)
- 15:00 Strzegąc granic (3)
- 15:30 Strzegąc granic (4)
- 00:55 Agenci NCIS 17 (15)
- 01:50 Agenci NCIS 17 (16)
- 02:50 FBI 3 (11)
- 03:45 FBI: Most Wanted 2 (9)
- 04:40 Znaki (8)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (1)
- 07:00 Rekrut (15)
- 07:55 Seal Team 5 (5)
- 08:50 Seal Team 5 (6)
- 09:50 Rekrut (15)
- 10:45 Seal Team 5 (7)
- 11:45 Seal Team 5 (8)
- 12:45 Rekrut (16)
- 13:45 Agenci NCIS 17 (15)
- 20:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (6)
- 21:05 Rekrut 5 (6)
- 14:45 W okowach mrozu 2 (20)
- 15:45 Życie na pustkowiu 3 (4)
- 18:50 Błękitna Planeta (5)
- 19:55 Attenborough i morski smok
- 20:55 Życie na pustkowiu 5 (2)
- 21:55 W okowach mrozu: Kanada (2)
- 23:00 Chirurgia dziecięca (3)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 00:45 Ghostforce (Ninja Ki/ Kątur)
- 01:10 Ghostforce (Bananolody / Faraok)
- 01:40 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 01:45 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 01:55 Znajdź mnie w Paryżu 3 (Parowanie)
- 02:20 Znajdź mnie w Paryżu 3 (Kłopoty w raju)
- 02:45 Znajdź mnie w Paryżu 3 (Nowa dziewczyna)
- 03:15 Znajdź mnie w Paryżu 3 (W labiryncie wspomnień)
- 03:40 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 1)
- 04:05 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 2)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Najlepsi z najlepszych)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Gra zdrajcy)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Seropetarda)
- 05:45 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 05:50 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (31)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (30)
- 06:55 Kiff (Dźwięki Helen/ Cotygodniowe zakupy)
- 07:25 Kiff (Przyjaźń w czasach serowych jaskiń/ Opera zupowa)
- 07:55 Molly i Duch (Obywatelka McGee / Staż)
- 00:35 80 minut
- 02:05 Hej, skarbie
- 03:55 Zakończenie programu
- 05:10 Żółwik Sammy. W 50 lat dookoła świata
- 06:35 Żółwik Sammy 2
- 08:05 Trzy kule
- 09:35 Gorzko-słodki
- 11:20 Między wierszami
- 13:00 Słowo na M
- 14:35 Tajemnica pieczęci smoka
- 16:35 Książę i ja
- 18:25 Magik z Nowego Jorku
- 20:00 Killerman
- 21:50 Już za Tobą tęsknię
- 23:40 7 psychopatów
- 00:05 Stłamszeni 2 (2)
- 01:05 Śmierć pod palmami 13 (8)
- 02:15 Czyściciel (3)
- 02:50 Śmierć pod palmami 6 (5)
- 03:55 Z pamiętnika położnej 4 (6)
- 05:00 Z pamiętnika położnej 4 (7)
- 06:00 Z pamiętnika położnej 4 (8)
- 07:00 Śmierć pod palmami 6 (5)
- 08:05 Ojciec Brown (9)
- 08:55 Morderstwa w Midsomer 20 (1)
- 10:35 Śmierć pod palmami 13 (8)
- 11:45 Śmierć pod palmami 6 (5)
- 12:45 Tajemnice Majorki (3)
- 13:40 Ojciec Brown (9)
- 16:20 Lewis 5 (1)
- 17:20 Ojciec Brown (10)
- 18:10 Morderstwa w Midsomer 20 (2)
- 19:55 Śmierć pod palmami 6 (6)
- 21:00 Stłamszeni 2 (3)
- 22:00 Na niebieskich światłach (2)
- 23:00 Milczący świadek 25 (5)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 11:00 Inżynieryjne katastrofy (7)
- 12:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 13:00 Celnicy 2 (10)
- 13:30 Celnicy 3 (1)
- 20:00 Columbo 2 (2)
- 21:40 Poranny jeździec
- 23:40 Pułapka
- 08:35 Porzucone budowle 4 (1)
- 09:35 Porzucone budowle 4 (2)
- 10:35 Wymazane z historii (1)
- 11:30 Nowy aranż 4 (10)
- 11:50 Premiera: WP News 11:50 (816)
- 19:00 Z drugiej ręki (3)
- 00:00 Magia nagości. Niemcy (1)
- 01:10 Magia nagości. Finlandia (5)
- 01:45 I love kabaret (7)
- 02:50 I love kabaret EXTRA (21)
- 03:00 Rodzinne perypetie (20)
- 04:00 I love kabaret (8)
- 05:00 I love kabaret (3)
- 06:00 Poranny rogal (36)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (67)
- 07:05 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 07:30 To leci w sieci (6)
- 07:55 Gadżet show (7)
- 12:30 Zamachy na Hitlera
- 13:35 I love kabaret EXTRA (1)
- 13:50 M.A.S.H. (Wściekłe psy i żołnierze)
- 16:15 M.A.S.H. (Doradca)
- 16:55 M.A.S.H. (Areszt domowy)
- 17:30 M.A.S.H. (Punkt pierwszej pomocy)
- 23:00 Magia nagości 7 (9)
- 00:00 Tabu i skandale: Internetowy seksbiznes (2)
- 01:00 Tabu i skandale: Internetowy seksbiznes (3)
- 02:00 Darz Bór (316)
- 02:30 Darz Bór (317)
- 03:00 Darz Bór (318)
- 03:35 Darz Bór (319)
- 04:05 Na osi (1009)
- 04:50 Na osi (1010)
- 05:30 Na osi (1048)
- 06:00 Na osi (1050)
- 06:30 Na osi (1020)
- 07:00 Na osi (1021)
- 07:30 Trucker Club (174)
- 10:00 Domy marzeń - nad morzem 6 (1)
- 10:55 Kontrola graniczna (4)
- 11:55 Kontrola graniczna (5)
- 12:50 Kontrola graniczna (6)
- 13:50 Giganty w przestworzach (3)
- 14:50 Na osi (1011)
- 15:30 Na osi (1075)
- 16:00 Kontrola graniczna (7)
- 17:00 Kontrola graniczna (8)
- 00:55 Celnicy 3 (1)
- 01:55 Celnicy 3 (2)
- 03:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 03:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:35 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:15 U nas w...
- 07:35 Z lokalnego archiwum
- 07:55 Z lokalnego archiwum
- 08:15 Z lokalnego archiwum
- 08:35 Z lokalnego archiwum
- 08:55 Celnicy 3 (6)
- 09:25 TVCentrum uwagi
- 09:45 TVCentrum uwagi
- 10:05 TVCentrum uwagi
- 10:25 Celnicy (2)
- 11:20 Kuchenne koszmary w Hiszpanii 5 (5)
- 18:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 19:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 20:00 Gliniarz i prokurator 4 (21)
- 21:00 Szarada