Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:45 Projekt Joshua
- 02:50 Morderstwa w Granville
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Pełnosprawni (548)
- 08:50 Wybudzeni (Jasiek Sztokfisz)
- 09:25 Ranczo 5 (Nad Solejuków i Wargaczów domem)
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Ojciec Mateusz 31 (Dzień św. Huberta)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Komisarz Alex 21 (Decyzja Alexa)
- 21:20 Hit na sobotę: 1917
- 23:30 Medicus
- 00:50 Szpieg, który mnie kochał
- 03:05 Wojownik
- 05:23 Zakończenie programu
- 05:25 Barwy szczęścia (2987)
- 06:00 Barwy szczęścia (2988)
- 06:30 M jak miłość (1799)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:30 To jest grane (7)
- 12:10 Bella i Sebastian 2
- 18:10 Va banque (768)
- 18:45 Akacjowa 38 (366)
- 19:40 "Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze (30)
- 20:00 The Voice Kids 7 (Finał)
- 22:15 The Voice Kids 7 (Finał - wyniki)
- 23:10 Panorama
- 23:45 Małgorzata Ostrowska na dobry wieczór
- 00:40 Klan (4325)
- 01:05 Dziedzictwo (230)
- 01:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Racławice)
- 02:00 Zranione ptaki (177)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Gość Regionów
- 03:50 Całkiem niezła historia (Seniorzy w głosie)
- 04:10 Telezwierz
- 04:30 Z miłości do zwierząt
- 04:55 Pogoda
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Galicyjski strudel)
- 07:05 W starym ogrodzie
- 07:35 Zielnik regionalny
- 10:00 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 18:16 Twórcy polecają
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:05 Sport
- 19:11 Tamte lata, tamte dni (Janusz Olejniczak)
- 19:41 Kwiaty na warsztat 2 (Zasady fotosyntezy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Wiosna na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Piosenka u Ciebie
- 23:10 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1989)
- 23:20 Alternatywy 4 (Przydział)
- 02:05 Spider-Man
- 04:45 Disco Gramy (6166)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień
- 07:55 Fernando
- 10:10 Ewa gotuje (510)
- 10:40 Nasz nowy dom (315)
- 11:40 Gliniarze (Najpiękniejsza)
- 12:40 Gliniarze (Za ciosem)
- 13:40 Gliniarze (Dwie twarze)
- 14:40 Gliniarze (Przyparci do muru)
- 15:45 Gliniarze (Ryzykant)
- 16:45 Więzienie kobiet (48)
- 17:15 Więzienie kobiet (49)
- 17:45 Chłopaki do wzięcia (365)
- 18:15 Chłopaki do wzięcia (366)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:15 Prezydenci i premierzy (345)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Krudowie 2: Nowa era
- 22:05 Mroczne umysły
- 00:30 13 posterunek 2 (24)
- 01:05 13 posterunek 2 (26)
- 01:45 13 posterunek 2 (29)
- 02:25 STOP Drogówka (281)
- 03:25 Disco Polo Live (2313)
- 04:25 Top 10 - lista przebojów (2562)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Galileo (1007)
- 07:00 Galileo (1008)
- 08:00 Galileo (1009)
- 09:00 Galileo (1060)
- 10:00 Galileo (1061)
- 11:00 Max
- 13:30 Zwierzak
- 15:05 13 posterunek 2 (24)
- 15:45 13 posterunek 2 (26)
- 16:20 13 posterunek 2 (29)
- 17:00 Policjantki i Policjanci (1133)
- 02:25 Zobacz to!: Menu na miarę (11-ost.)
- 03:05 Menu na miarę (1/11)
- 03:35 Dyżur 3 (31)
- 03:55 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Nadija)
- 05:00 Dyżur 3 (32)
- 05:30 Dyżur 3 (33)
- 06:00 Taki jest świat 9 (17)
- 07:00 Miasteczka. Nie ufaj nikomu (Dla dobra mamy)
- 22:00 Uprowadzona 3
- 01:10 Uwięziona moc
- 03:20 Lombard. Życie pod zastaw (36)
- 04:20 Niesamowite! (Chciałam się zabić)
- 05:00 Dyżur 3 (36)
- 05:30 Dyżur 3 (37)
- 06:00 Ale numer! 2 (22)
- 06:35 Ale numer! 2 (23)
- 07:00 Ale numer! 2 (24)
- 07:35 Ale numer! 2 (25)
- 13:45 Wielkie wakacje
- 15:40 Gnomy rozrabiają
- 17:20 Robinson Cruzoe
- 21:45 Niedobrani
- 10:40 Wyzwania przyszłości (2)
- 11:45 Wyzwania przyszłości (3)
- 18:00 Strażnicy z Karaibów (10)
- 19:00 Strażnicy z Karaibów (12)
- 00:10 Venom
- 02:15 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (3)
- 03:10 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (4)
- 08:15 Seal Team 5 (7)
- 09:10 Seal Team 5 (8)
- 10:15 Seal Team 5 (9)
- 11:25 Cobra 11 (14)
- 12:25 Cobra 11 (15)
- 13:30 Przygody Tintina
- 15:40 Jeszcze większe dzieci
- 20:00 Venom
- 22:15 Snajper 2
- 00:05 Zabójcze kataklizmy 2 (9)
- 01:10 Malownicze trasy kolejowe 3 (6)
- 01:55 Błękitna Planeta (3)
- 02:45 W okowach mrozu 11 (18)
- 03:35 Życie na pustkowiu: powroty 3 (6)
- 08:45 Planeta zmian
- 19:00 Planeta zmian
- 04:25 Zakończenie programu
- 05:00 Dr House (Po godzinach)
- 05:55 Dr House (Pożegnanie z przeszłością)
- 06:50 Dr House (Dwadzieścia vicodinów)
- 07:45 Dr House (Przeszczep)
- 14:10 Agenci NCIS (Zastępca)
- 15:05 Agenci NCIS (Zamiana)
- 16:00 Król Skorpion
- 17:55 Mumia powraca
- 20:15 Premiera: Identity
- 22:00 12 małp
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 00:45 Ghostforce (Raijin / Petrostrach)
- 01:10 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 01:40 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 01:45 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 01:55 Znajdź mnie w Paryżu 3 (Tylko najlepsi)
- 02:20 Znajdź mnie w Paryżu 3 (Misja ratunkowa)
- 02:45 Znajdź mnie w Paryżu 3 (Tajne demo)
- 03:15 Znajdź mnie w Paryżu 3 (Zero tańca)
- 03:40 Dronersi (Duch)
- 04:05 Dronersi (Katastrofalna turbina)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Przepychanki)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Kradzież włosów z nosa)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Żegnajcie jajogłowi)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gwiżdżąca gwiazda)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinna bańka)
- 05:45 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 05:50 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Tatołak)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Nawałnica 2)
- 06:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Król zabawek)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Szef to ma życie/ Propaganda radości)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Mały kumpel / Ogród Zen)
- 16:20 Potworna robota (Witamy w Potworach i Spółce)
- 16:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 17:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 17:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Kontra (Ostateczny atak Władcy Ciem - część 2))
- 01:00 Już za Tobą tęsknię
- 02:50 Richard mówi do widzenia
- 04:20 Zakończenie programu
- 06:00 Tajemnica pieczęci smoka
- 08:00 Żółwik Sammy. W 50 lat dookoła świata
- 09:25 Żółwik Sammy 2
- 10:55 Igrając z ogniem
- 12:30 Pan Pip
- 14:25 Amerykanin
- 16:10 Dom zbrodni
- 18:05 Paterson
- 20:00 Interwencja
- 21:30 Spotlight
- 23:35 Projekt Floryda
- 00:45 Tajemnice Majorki (3)
- 01:45 Profesor T 2 (1)
- 02:45 Tajemnice Brokenwood 3 (3)
- 04:30 Ojciec Brown 2 (3)
- 05:30 Obiady piątkowe 4 (2)
- 06:00 Z pamiętnika położnej 5 (4)
- 07:00 Obiady piątkowe 4 (3)
- 07:30 Ojciec Brown (9)
- 08:20 Ojciec Brown (10)
- 09:05 Morderstwa w Midsomer 20 (1)
- 12:30 Tajemnice Majorki (3)
- 13:25 Ojciec Brown 2 (1)
- 14:15 Lewis 5 (1)
- 15:15 Lewis 5 (2)
- 16:10 Śmierć pod palmami 6 (5)
- 17:10 Śmierć pod palmami 6 (6)
- 18:10 Śmierć pod palmami 6 (7)
- 19:10 Tajemnice Majorki (4)
- 22:00 Milczący świadek 21 (10)
- 23:00 Stłamszeni 2 (3)
- 14:55 Columbo 2 (3)
- 16:30 Columbo 2 (4)
- 18:35 77 TV (Katastrofy budowlane)
- 19:30 Celnicy 2 (1)
- 20:00 Gdybym był bogaty
- 22:00 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 23:00 Wściekła pięść
- 00:05 Magia nagości 7 (9)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (5)
- 01:45 Seks taśmy. Włochy (1)
- 03:00 I love kabaret (6)
- 04:00 I love kabaret (6)
- 05:00 I love kabaret (2)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (11)
- 07:40 Patent na zieleń (4)
- 08:10 To leci w sieci (7)
- 08:40 To leci w sieci (4)
- 09:05 To leci w sieci (10)
- 09:25 Dynamo A-Z
- 20:00 Igrzyska śmierci
- 00:05 Na tropie seks handlarzy (2)
- 01:05 Na tropie seks handlarzy (3)
- 02:00 Darz Bór (333)
- 02:35 Darz Bór (334)
- 03:05 Darz Bór (335)
- 03:35 Darz Bór (336)
- 04:05 Na osi (989)
- 04:50 Na osi (990)
- 05:30 Na osi (1035)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 07:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 08:00 Na osi (1076)
- 08:35 Turystyczna jazda (109)
- 08:50 Wielka ucieczka Gordona Ramsaya (1)
- 16:00 Daj nam to sprzedać! (4)
- 17:00 Daj nam to sprzedać! (5)
- 18:00 Daj nam to sprzedać! (6)
- 19:00 Daj nam to sprzedać! (7)
- 04:30 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:20 U nas w...
- 07:40 U nas w...
- 08:00 U nas w...
- 08:20 U nas w...
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 Z lokalnego archiwum
- 09:20 Z lokalnego archiwum
- 09:40 Z lokalnego archiwum