Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:40 Pan życia i śmierci
- 03:45 Tabu (2/8)
- 04:50 Zakończenie programu
- 04:55 Klan (4323)
- 05:20 Dziedzictwo (259)
- 06:05 Złoty chłopak (162)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Agape blisko Ciebie
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Rok w ogrodzie extra
- 12:55 Natura w Jedynce: U wybrzeży Nowej Zelandii 3 (Tini Heke)
- 14:00 Złoty chłopak (163)
- 14:55 Jaka to melodia? (5364)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (853)
- 16:05 Dziedzictwo (260)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5365)
- 17:55 Klan (4324)
- 18:25 Leśniczówka (878)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (13/142)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 Jak rozpętałem II wojnę światową (Za bronią)
- 22:00 Matylda (7/13)
- 23:00 Aż do śmierci
- 00:55 Uznajcie mnie za winnego
- 03:15 Demon
- 12:30 Koło fortuny (1680)
- 13:15 Akacjowa 38 (326)
- 14:05 Va banque (760)
- 14:35 Na sygnale (Rób, co należy)
- 15:05 Górscy ratownicy (Polowanie, część 1)
- 16:00 Koło fortuny (1681)
- 16:35 Familiada (2875)
- 17:15 Zakazany owoc (451)
- 18:10 Va banque (761)
- 18:45 Akacjowa 38 (359)
- 19:35 Barwy szczęścia (2985)
- 20:10 Barwy szczęścia (2986)
- 20:50 IRA na dobry wieczór
- 21:55 To jest grane (6)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Kino relaks: Miłość aż po ślub
- 00:40 Klan (4319)
- 01:05 Dziedzictwo (224)
- 02:00 Zranione ptaki (171)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Gość Regionów
- 03:50 Całkiem niezła historia (Dom w Kagadi)
- 04:10 Powrót do przeszłości (Pospekulujmy)
- 04:30 Trening czyni mistrza (Marika Popowicz)
- 04:45 Całkiem niezła historia (Rodzina na 5 metrach)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Express regionów
- 06:10 Agrobiznes
- 06:25 Agropogoda Info
- 06:40 Dobrego dnia
- 07:15 ZUS bez tajemnic
- 07:25 Dobrego dnia
- 07:45 Express regionów
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:49 Muzeum Polskiej Piosenki ("Mamona" - Republika)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (List)
- 10:45 Klan (4319)
- 11:10 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Salezjanie z Czerwińska)
- 11:40 Las jaki jest (4)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Rzecz Polska (Wieszak Seven Tomka Rygalika)
- 12:45 Kulinarne batalie
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Dlaczego krowa... (Pies)
- 16:00 Na sygnale (Śmiertelne ryzyko)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Rola życia (Renata Pękul)
- 17:25 Kobiety w drodze (Aleksandra Dejewska)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:50 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Qadrans qltury
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Gość Regionów
- 20:40 Pogoda
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (461)
- 23:40 Big Music Quiz (25)
- 00:10 Miłość na pierwszą stronę
- 02:40 Nasz nowy dom (195)
- 03:35 Nasz nowy dom (196)
- 04:40 Disco Gramy (6159)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień
- 12:50 Wydarzenia (419)
- 13:20 Interwencja (5390)
- 13:40 Trudne sprawy (Najdroższy prezent)
- 16:10 Pogoda (419)
- 16:15 Interwencja (5391)
- 16:30 Na ratunek 112 (Donos)
- 17:00 Gliniarze (Podejrzana)
- 18:00 Pierwsza miłość (3800)
- 18:50 Wydarzenia (419)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (419)
- 19:45 Sport (419)
- 19:55 Pogoda (419)
- 22:10 Bracia (6)
- 23:10 Szybcy i wściekli 5
- 00:55 Love Island. Wyspa miłości (5)
- 01:55 Śmierć na 1000 sposobów (10)
- 02:25 STOP Drogówka (276)
- 03:25 Disco Polo Live (2307)
- 04:00 Menu na miarę (6)
- 04:35 Menu na miarę (8)
- 05:00 Dzielnica strachu 6 (236)
- 06:00 Nash Bridges (W pogoni za wyrzutnią)
- 07:00 Nash Bridges (Zniknięcie)
- 10:00 Zbuntowany anioł (189)
- 11:00 Zbuntowany anioł (190)
- 20:00 W obronie własnej
- 22:00 Red 2
- 00:55 Dzielnica strachu 6 (Drugie życie)
- 02:00 Lombard. Życie pod zastaw (27)
- 03:00 Lombard. Życie pod zastaw (28)
- 03:55 Dyżur 3 (41)
- 04:35 Dyżur 3 (42)
- 05:00 Dyżur 3 (30)
- 05:30 Dyżur 3 (31)
- 05:55 Ale numer! 3 (11)
- 06:30 Ale numer! 3 (12)
- 07:00 Psi Patrol 4 (Psia Misja: Pieski ratują królewski tron)
- 07:35 Bąbelkowy świat gupików 3 (Ostrygowy króliczek)
- 08:05 Blue 2 (Ulubiony moment)
- 08:10 Blue 2 (Tatusio-podwózka)
- 08:15 Blue 2 (Bingo)
- 08:40 Milo (Malarz pokojowy Milo)
- 08:55 Milo (Odkrywca Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Kotki)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma)
- 09:40 Bing (Żołędzie)
- 09:50 Bing (Brzęczące buciki)
- 09:55 Bing (Opieka nad Flopem)
- 10:20 Baranek Shaun (Shot Put)
- 10:25 Baranek Shaun (Przy kominku)
- 10:30 Baranek Shaun (Śnieg)
- 10:40 Baranek Shaun (Wesołych Świąt)
- 10:45 Basia (Basia i taniec)
- 10:55 Basia (Basia i Titi)
- 11:10 Pamiętnik Florki (Razem)
- 11:35 Bing (Muzyka)
- 11:40 Bing (Hipcia i Króliś Tuliś)
- 11:50 Bing (Oddech smoka)
- 12:00 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 26 (Lądowanie rakiety)
- 12:25 Milo (Dziennikarz Milo)
- 12:35 Milo (Tancerz Milo)
- 12:45 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Niebieskie mleko!)
- 12:55 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Jak nauczyć kaczkę pływać)
- 13:00 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Bardzo wietrzny dzień)
- 13:10 Blue 2 (Wyspa Dywanowa)
- 13:15 Blue 2 (Kalambury)
- 13:35 Blaze i Megamaszyny 7 (Ratowników siła)
- 00:50 Agenci NCIS 17 (11)
- 01:45 Agenci NCIS 17 (12)
- 02:40 Agenci NCIS: Hawaje (7)
- 03:35 Agenci NCIS 18 (6)
- 04:30 Znaki (6)
- 05:20 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki (7)
- 07:00 Rekrut (13)
- 08:00 Seal Team 5 (1)
- 08:55 Seal Team 5 (2)
- 09:55 Rekrut (13)
- 10:50 Seal Team 5 (3)
- 11:45 Seal Team 5 (4)
- 12:45 Rekrut (14)
- 13:40 Agenci NCIS 17 (11)
- 00:00 Życie z PTSD
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe 2 (7)
- 01:55 Planeta Ziemia 3 (6)
- 02:45 W okowach mrozu 11 (12)
- 03:35 Życie na pustkowiu 4 (8)
- 04:20 Malownicze trasy kolejowe 2 (7)
- 05:05 Zabójcza misja: rekin (8)
- 05:35 Weterynarze w Arktyce (8)
- 06:00 Zabójcza misja: rekin (9)
- 06:35 W okowach mrozu 9 (19)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 3 (1)
- 08:35 Planeta Ziemia 3 (7)
- 09:40 W okowach mrozu 11 (13)
- 10:40 Życie na pustkowiu 10 (12)
- 11:40 Rajskie ptaki
- 12:45 Planeta Ziemia 3 (7)
- 13:50 W okowach mrozu 2 (15)
- 14:45 W okowach mrozu 2 (16)
- 15:40 Życie na pustkowiu 3 (2)
- 16:40 Rajskie ptaki
- 17:50 Malownicze trasy kolejowe 3 (1)
- 18:50 Błękitna Planeta (3)
- 19:55 Myśliwi południowych mórz (2)
- 23:00 Fatalne prognozy (5)
- 04:30 Zakończenie programu
- 05:10 Mentalista 2 (22)
- 06:10 Mentalista 2 (23)
- 07:05 Kości (Mężczyzna w celi śmierci)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gra o słonia)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 00:45 Ghostforce (Junjoke / Hypnolion)
- 01:10 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 01:40 Taffy 2 (112)
- 01:45 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 01:55 Znajdź mnie w Paryżu 2 (Elita w akcji)
- 02:20 Znajdź mnie w Paryżu 2 (Ucieczka)
- 02:45 Znajdź mnie w Paryżu 2 (Jaki ojciec, taki syn)
- 03:15 Znajdź mnie w Paryżu 2 (W imię miłości)
- 03:40 Dronersi (Wysłanniczka z Maelstromu)
- 04:05 Dronersi (Wyścig kurierów)
- 04:25 Szkoła Wikingów (26)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Podaż i popyt)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kot do tajemnic)
- 05:45 Taffy 2 (Niewidzialny)
- 05:50 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (35)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (43)
- 06:55 Kiff (Kumpleusz/ Table na tapecie)
- 07:25 Kiff (Skarpetelaszki Dyrektorka)
- 07:55 Molly i Duch (Wieczór gier/ Niedobrodziejka)
- 00:00 Córka trenera
- 01:30 Wkraczając w pustkę
- 04:05 Minuta po śmierci
- 05:35 Zakończenie programu
- 06:15 Najlepszy przyjaciel dziewczyny
- 07:50 Proza życia
- 09:30 Cesarz
- 11:05 Poczuj rytm
- 12:55 Magik z Nowego Jorku
- 14:30 Wysoka fala
- 16:25 Ekspedientki
- 18:10 Footloose
- 23:00 Pełzająca śmierć
- 08:15 Uwaga, katastrofa! (3)
- 09:20 Uwaga, katastrofa! (4)
- 10:15 Uwaga, katastrofa! (5)
- 11:20 Uwaga, katastrofa! (6)
- 12:25 Uwaga, katastrofa! (7)
- 13:25 Uwaga, katastrofa! (8)
- 00:00 Na niebieskich światłach (1)
- 01:10 Ojciec Brown 11 (5)
- 02:05 Ojciec Brown 11 (4)
- 03:05 Morderstwa w Midsomer 19 (5)
- 04:55 Z pamiętnika położnej 4 (3)
- 06:00 Z pamiętnika położnej 4 (4)
- 07:00 Obiady piątkowe 3 (2)
- 07:30 Śmierć pod palmami 6 (3)
- 08:35 Ojciec Brown (7)
- 09:25 Morderstwa w Midsomer 19 (5)
- 11:05 Ojciec Brown 11 (5)
- 12:05 Śmierć pod palmami 6 (3)
- 13:05 Ojciec Brown (7)
- 13:55 Morderstwa w Midsomer 19 (5)
- 15:35 Ojciec Brown 11 (4)
- 16:30 Tajemnice Majorki (2)
- 17:25 Ojciec Brown (8)
- 20:00 Śmierć pod palmami 6 (4)
- 21:00 Komisarz Maigret (2)
- 12:05 77 TV (Przypadków drogowych)
- 13:00 Celnicy 2 (6)
- 13:30 Celnicy 2 (7)
- 20:00 Celnicy (3)
- 21:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 22:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 23:00 Pułapka
- 00:10 Magia nagości. Finlandia (3)
- 00:45 Magia nagości. Włochy (5)
- 02:10 I love kabaret (3)
- 03:05 I love kabaret (1)
- 04:05 I love kabaret (5)
- 05:05 I love kabaret (7)
- 06:00 Poranny rogal (34)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (66)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:35 Poranny rogal (62)
- 10:25 Niewyjaśnione tajemnice świata 3 (53)
- 11:20 Hitler (Potwór)
- 12:25 Hitler (Upadek)
- 13:35 I love kabaret EXTRA (3)
- 13:50 M.A.S.H. (Sala operacyjna)
- 14:25 M.A.S.H. (Wiosna)
- 15:00 M.A.S.H. (Badanie kontrolne)
- 15:40 M.A.S.H. (Życie z ojcem)
- 20:50 Święci z Bostonu
- 00:00 Tabu i skandale: Bez zahamowań - fantazje online
- 01:05 Tabu i skandale: 100 wagin
- 02:00 Darz Bór (340)
- 02:35 Darz Bór (341)
- 03:05 Darz Bór (342)
- 03:35 Darz Bór (343)
- 04:05 Na osi (998)
- 04:50 Na osi (999)
- 05:30 Na osi (1037)
- 06:00 Na osi (1038)
- 06:30 Na osi (1039)
- 07:00 Na osi (1040)
- 07:30 Na osi (1074)
- 10:00 Domy marzeń - nad morzem 7 (19)
- 10:55 Kontrola graniczna (2)
- 11:55 Kontrola graniczna (3)
- 12:50 Kontrola graniczna (4)
- 13:50 Giganty w przestworzach (1)
- 14:50 Na osi (1000)
- 15:30 Na osi (1041)
- 16:00 Kontrola graniczna (5)
- 17:00 Kontrola graniczna (6)
- 00:55 Celnicy 3 (3)
- 01:55 Celnicy 3 (4)
- 03:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 04:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:35 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:15 U nas w...
- 07:35 Z lokalnego archiwum
- 07:55 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:35 Z lokalnego archiwum
- 08:55 Na osi (1078)
- 09:25 TVCentrum uwagi
- 09:45 TVCentrum uwagi
- 10:05 TVCentrum uwagi
- 10:20 Celnicy 3 (6)
- 11:20 Kuchenne koszmary w Hiszpanii 5 (3)
- 20:00 Ostatni strzał
- 21:30 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 22:35 Kabaretowy Szał (Czesuaf)
- 23:35 Kabaretowy Szał (Smile)