Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:00 Balans bieli
- 00:45 Fatalna namiętność
- 03:00 Moje wielkie greckie wesele
- 04:35 Zakończenie programu
- 04:50 Klan (4333)
- 05:15 Dziedzictwo (268)
- 06:10 Złoty chłopak (171)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Kościół z bliska
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 Relacja z Jutrzni Paschalnej w kościele greckokatolickim
- 14:00 Złoty chłopak (172)
- 14:55 Jaka to melodia? (5380)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (862)
- 16:05 Dziedzictwo (269)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5381)
- 17:55 Klan (4334)
- 18:25 Leśniczówka (888)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (2/143)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (163)
- 21:00 68. Konkurs Piosenki Eurowizji - Malmö 2024 - 1. półfinał
- 23:40 Dżungla
- 12:30 Koło fortuny (1633)
- 13:15 Akacjowa 38 (335)
- 14:05 Va banque (747)
- 14:35 Na sygnale (Dwie twarze)
- 15:05 M jak miłość (1803)
- 16:00 Koło fortuny (1634)
- 16:35 Familiada (2889)
- 17:15 Zakazany owoc (460)
- 18:10 Va banque (748)
- 18:45 Akacjowa 38 (370)
- 19:35 Barwy szczęścia (2996)
- 20:10 Barwy szczęścia (2997)
- 20:45 Kulisy serialu "M jak miłość" (1537)
- 20:55 M jak miłość (1804)
- 21:55 Na sygnale (Mistrz ucieczek)
- 22:30 Panorama
- 23:00 Izabela, królowa Hiszpanii (1)
- 23:50 Show
- 00:40 Panorama
- 01:05 Dziedzictwo (236)
- 02:00 Zranione ptaki (183)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Gość Regionów
- 03:50 Agrobiznes
- 04:15 Info Wilno (1224)
- 04:40 Całkiem niezła historia (Bosonoga)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Express regionów
- 06:10 Agrobiznes
- 06:25 Agropogoda Info
- 06:40 Dobrego dnia
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:25 Dobrego dnia
- 07:45 Express regionów
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Na moją odpowiedzialność)
- 10:45 Klan (4329)
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Skierbieszowski Park Krajobrazowy)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Starszaki
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (9)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Twórcy polecają
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (21)
- 16:00 Na sygnale (Pamiętasz?)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:10 Pięknie przyprawiONA (Detoks)
- 17:30 Dzika Polska (W krainie jaskiń i wąwozów)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Gość Regionów
- 20:40 Pogoda
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:51 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (473)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:00 W stronę słońca
- 02:20 Snajper 3
- 04:00 Zjedz Kambodżę (10)
- 04:40 Disco Gramy (6178)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Fatalna namiętność)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:10 Pogoda
- 16:15 Interwencja (5400)
- 16:30 Na ratunek 112 (Rak nosa i zatok)
- 17:00 Gliniarze (925)
- 18:00 Pierwsza miłość (3809)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (507)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 20:05 Kod da Vinci
- 23:15 Salt
- 00:00 Pod ścianą
- 02:00 Dzielnica strachu 6 (Nowe życie)
- 02:55 Zobacz to!: Menu na miarę (4)
- 03:35 Menu na miarę (5)
- 10:00 Zbuntowany anioł (199)
- 11:00 Zbuntowany anioł (200)
- 20:00 Po śladach mordercy
- 22:00 Niebezpieczni intruzi
- 23:55 Prawo zbrodni
- 08:05 Blue (Cienistym szlakiem)
- 08:10 Blue (Weekend)
- 08:15 Blue (Grill)
- 08:40 Milo (Rybak Milo)
- 08:55 Milo (Pisarz Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Obiecujemy, tato)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Pomarańczowe imperium)
- 09:40 Bing 4 (Nicky)
- 09:50 Bing 4 (Malowanie buzi)
- 09:55 Bing 4 (Szczepionka)
- 10:20 Baranek Shaun (20)
- 10:25 Baranek Shaun (Byk)
- 10:30 Baranek Shaun (Latawiec)
- 10:40 Baranek Shaun (Trener Shaun)
- 10:45 Basia (Basia i bałagan)
- 10:55 Basia (Basia i biwak)
- 11:10 Pamiętnik Florki (Superbohaterowie)
- 11:35 Bing 4 (Obrazki z liści)
- 11:40 Bing 4 (Wóz strażacki)
- 11:50 Bing 4 (Gryzmoł)
- 12:00 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 26 (Na straży spokojnego Sodoru)
- 12:01 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 26 (Ciężar pożegnania)
- 12:25 Milo 2 (Monarcha Milo)
- 12:35 Milo 2 (Budowniczy Milo)
- 12:45 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Boże Narodzenie na farmie)
- 12:55 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Kichająca Summer)
- 13:00 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Tajemnicze nasiona)
- 13:10 Blue (Nietoperz owocowy)
- 13:15 Blue (Zabawa w koniki)
- 13:35 Blaze i Megamaszyny 7 (Blaze Pocztową Furgonetką)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru (Operacja igła/ Zaćmiony)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru (Megamort/ Sublokatorka)
- 19:05 Psi Patrol 8 (Pieski ratują odpływających plażowiczów / Pieski ratują ruchomą myjnię dla zwierząt)
- 19:35 Rubble i jego ekipa (Ekipa naprawia nawiedzony dom / Ekipa buduje domek dla nietoperzy)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (247)
- 23:00 Czerwone światła
- 00:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (15)
- 01:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (16)
- 02:45 FBI 3 (13)
- 03:40 FBI: Most Wanted 2 (11)
- 04:40 Ultraviolet 2 (1)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Ultraviolet 2 (2)
- 07:00 Rekrut 2 (2)
- 07:55 SEAL Team 6 (5)
- 08:50 SEAL Team 6 (6)
- 09:50 Rekrut 2 (2)
- 10:50 SEAL Team 6 (7)
- 11:50 SEAL Team 6 (8)
- 12:50 Rekrut 2 (3)
- 13:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (15)
- 18:20 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (18)
- 19:15 MacGyver (1)
- 20:05 MacGyver (2)
- 21:05 Rekrut 5 (8)
- 22:00 Premiera: Rekrut: FBI (8)
- 23:00 MacGyver (1)
- 23:55 MacGyver (2)
- 08:35 Błękitna Planeta 2 (1)
- 09:40 W okowach mrozu: Kanada 2 (7)
- 14:45 W okowach mrozu 3 (20)
- 15:45 Życie na pustkowiu 4 (5)
- 00:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Cząstka)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bulbek)
- 00:35 Ghostforce (Śmiecioksyny / Mikrus)
- 01:05 Ghostforce (Mizuo / Reiknoswąd)
- 01:30 Taffy 2 (Smrodek)
- 01:40 Taffy 2 (Rodzinna fortuna)
- 01:45 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 01:50 Taffy 2 (Wielkie porządki)
- 02:00 Taffy 2 (Wystarczy zagwizdać)
- 02:05 Taffy 2 (Bentley leci na Marsa)
- 02:15 Płazowyż (Zbrodnia i żaba/Wypad do archiwum)
- 02:35 Płazowyż (Mróz/Pani Rechotek wymiata)
- 03:00 Płazowyż (Noc w motelu/Gruczoł i Anna)
- 03:20 Dronersi (Witamy w Paroa)
- 03:40 Dronersi (Tor Pająka)
- 04:05 Dronersi (Zapętlony wyścig)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Koniec szkoły)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Oczy Lokiego)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 05:45 Taffy 2 (Niczego się nie boję)
- 05:50 Taffy 2 (Kawiorowe imperium)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Desperata)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Gracz 2.0)
- 07:00 Kiff (Śniadaniowy DJ/ Dzień kariery)
- 07:30 Kiff (Pięć Gołębi Akapellapokalipsy/ Gdy kończy się rok)
- 22:15 Greenowie w wielkim mieście 2 (Postanowienia noworoczne / Zima w Wielkim Mieście)
- 22:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Planszówka / Karaoke)
- 23:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Koci włamywacz)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hasający chomik)
- 23:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinka na lodzie)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 1)
- 01:45 Wkraczając w pustkę
- 04:20 Zakończenie programu
- 06:10 Droga pod wiatr
- 07:40 Weekend z królem
- 09:15 Autor widmo
- 11:20 W harmonii
- 12:45 Piekło '63
- 14:30 The Hammer
- 16:15 Oda do radości
- 17:55 Klub dyskusyjny
- 20:00 Człowiek, który gapił się na kozy
- 21:30 Pełzająca śmierć
- 08:30 Taaaki karp! (Tajlandia)
- 09:30 Taaaki karp! (Francja)
- 14:00 Taaaki karp! 5 (Węgry)
- 15:00 Taaaki karp! 5 (Holandia)
- 00:05 Stłamszeni 2 (4)
- 01:10 Śmierć z dala od palm 2 (2)
- 02:20 Czyściciel 2 (1)
- 02:55 Czyściciel 2 (2)
- 03:30 Tajemnice Majorki (5)
- 04:25 Z pamiętnika położnej 6 (5)
- 05:30 Obiady piątkowe 5 (5)
- 06:00 Z pamiętnika położnej 6 (6)
- 07:05 Śmierć pod palmami 7 (7)
- 08:05 Ojciec Brown 2 (9)
- 09:00 Morderstwa w Midsomer 22 (1)
- 10:45 Tajemnice Majorki (5)
- 11:40 Śmierć z dala od palm 2 (2)
- 12:50 Ojciec Brown 2 (9)
- 13:45 Śmierć pod palmami 7 (7)
- 16:30 Lewis 5 (5)
- 17:20 Ojciec Brown 2 (10)
- 18:15 Morderstwa w Midsomer 22 (2)
- 19:55 Śmierć pod palmami 7 (8)
- 21:00 Stłamszeni 2 (5)
- 22:00 Na niebieskich światłach (4)
- 23:05 Milczący świadek 26 (3)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 12:00 77 TV (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 13:00 Celnicy (3)
- 20:00 Columbo 2 (1)
- 22:00 Hadik - Król Huzarów
- 08:35 Porzucone budowle 4 (13)
- 09:30 Porzucone budowle 4 (14)
- 10:35 Wymazane z historii (8)
- 11:30 Nowy aranż z Olą Ziarek (7)
- 11:50 Premiera: WP News 11:50 (823)
- 00:00 Magia nagości. Niemcy (3)
- 01:10 Magia nagości. Finlandia (7)
- 01:45 I love kabaret EXTRA (3)
- 01:55 I love kabaret (5)
- 02:55 Rodzinne perypetie (22)
- 03:55 I love kabaret (8)
- 05:00 I love kabaret (2)
- 06:00 Poranny rogal (47)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (51)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:35 To leci w sieci (11)
- 08:00 Gadżet show (6)
- 08:35 Polak potrafi (1)
- 09:30 Historia kultowych marek (1)
- 10:00 Historia kultowych marek (2)
- 10:25 Historia kultowych marek (3)
- 10:55 Historia kultowych marek (4)
- 11:25 Hitler narkoman
- 12:25 Dzieci Hitlera
- 13:35 I love kabaret EXTRA (1)
- 13:50 M.A.S.H. (Droga mamo)
- 14:25 M.A.S.H. (Zawieszka)
- 15:00 M.A.S.H. (Sokole Oko)
- 15:40 M.A.S.H. (Problemy na 38 równoleżniku)
- 22:00 Kabaretowe przeboje 2 (3)
- 23:00 Magia nagości (1)
- 00:15 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 00:40 Dzika kuchnia (7)
- 01:10 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:25 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 04:55 Dzika kuchnia (2)
- 05:25 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (7)
- 11:00 Kontrola graniczna (5)
- 12:00 Kontrola graniczna (6)
- 13:00 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 16:00 Kontrola graniczna (7)
- 17:00 Kontrola graniczna (8)
- 22:05 Kod Jezusa (5)
- 23:00 Kod Jezusa (6)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 11:00 Celnicy 3 (4)