Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:15 Sicario 2: Soldado
- 03:30 Jaka to melodia? (5360)
- 04:20 Zakończenie programu
- 04:50 Klan (4319)
- 05:15 Dziedzictwo (255)
- 06:05 Złoty chłopak (158)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Studio Raban
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 BBC w Jedynce: Zielona planeta (Tropiki)
- 14:00 Złoty chłopak (159)
- 14:55 Jaka to melodia? (5358)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (849)
- 16:05 Dziedzictwo (256)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5361)
- 17:55 Klan (4320)
- 18:25 Leśniczówka (874)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (9/142)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (155)
- 21:10 Teatr Telewizji: Dybuk
- 12:30 Koło fortuny (1676)
- 13:15 Akacjowa 38 (322)
- 16:00 Koło fortuny (1677)
- 16:35 Familiada (2871)
- 17:15 Zakazany owoc (447)
- 18:10 Va banque (757)
- 18:45 Akacjowa 38 (355)
- 19:35 Barwy szczęścia (2981)
- 20:10 Barwy szczęścia (2982)
- 20:45 Kulisy serialu "M jak miłość" (1530)
- 20:55 M jak miłość (1797)
- 21:55 Na sygnale (Śliska sprawa)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Stulecie Winnych 4 (44)
- 23:55 Winni
- 00:55 Zakochaj się w Polsce (Szamotuły)
- 01:20 Z miłości do zwierząt
- 01:50 Leśni zapylacze
- 02:20 Natura bez granic 2 (7)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Kreatorzy przyszłości (Woda)
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Łowicz)
- 04:30 Wiosna na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 06:00 Express regionów
- 06:10 Agrobiznes
- 06:25 Agropogoda Info
- 06:40 Dobrego dnia
- 07:45 Express regionów
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 WAWA Bohaterom
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Wiosna na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:05 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:32 Mazowsze. Sacrum i Profanum
- 19:46 Szlak przydrożnych kapliczek (Kapliczki w Odrzykoniu)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Gość Regionów
- 20:40 Pogoda
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:47 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (457)
- 23:40 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:50 Straszny film 4
- 03:35 Świat według Kiepskich (Tadarassa)
- 04:05 Świat według Kiepskich (Grunt to rodzinka)
- 04:45 Disco Gramy (6155)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień
- 12:50 Wydarzenia (415)
- 13:20 Interwencja (5386)
- 13:40 Trudne sprawy (Zwyczajna rodzina)
- 16:10 Pogoda (415)
- 16:15 Interwencja (5387)
- 16:30 Na ratunek 112 (Drogowy bandyta)
- 17:00 Gliniarze (Cena przeszłości)
- 18:00 Pierwsza miłość (3796)
- 18:50 Wydarzenia (415)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (415)
- 19:45 Sport (415)
- 19:55 Pogoda (415)
- 23:00 Proceder (1)
- 02:00 Moje opętane dziecko
- 03:50 Interwencja (5384)
- 08:00 STOP Drogówka (327)
- 09:00 STOP Drogówka (328)
- 14:00 Na ratunek 112 (Nosicielka)
- 14:30 Na ratunek 112 (Dzika lokatorka)
- 15:00 Pomóż mi (70)
- 22:00 Kac w Acapulco
- 23:55 Love Island. Wyspa miłości (1)
- 00:10 Pakt z mordercą
- 02:00 Zobacz to!: Dyżur 3 (40)
- 02:35 Dyżur 3 (41)
- 03:00 Taki jest świat 9 (15)
- 04:00 Dyżur 3 (42-ost.)
- 04:35 Dyżur 3 (32)
- 05:00 Dzielnica strachu 6 (Gen zła)
- 06:00 Nash Bridges (Początek)
- 07:00 Nash Bridges (Napad)
- 10:00 Zbuntowany anioł (185)
- 11:00 Zbuntowany anioł (186)
- 20:00 Przynęta
- 22:20 Smak zemsty. Peppermint
- 08:05 Blue 2 (Zły humor)
- 08:10 Blue 2 (Ośmiornica)
- 08:15 Blue 2 (Nocne rozmowy koszy)
- 08:40 Milo (Pilot-ratownik Milo)
- 08:55 Milo (Sportowiec Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Podwójne wyzwanie)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Kiedy dorosnę)
- 09:40 Bing (Czarodziejski blask)
- 09:50 Bing (Drzewo)
- 09:55 Bing (Gdzie jest Flop)
- 10:20 Baranek Shaun (Relay)
- 10:25 Baranek Shaun (Judo)
- 10:30 Baranek Shaun (Nowe rządy)
- 10:35 Baranek Shaun (Bitzer z Czarnej Laguny)
- 10:40 Baranek Shaun (Afrykańskie kaczki)
- 10:45 Basia (Basia i mama w pracy)
- 10:55 Basia (Basia i bałagan)
- 11:10 Pamiętnik Florki (Dentysta)
- 11:35 Bing (Śniadaniówka)
- 11:40 Bing (Nocowanie)
- 11:50 Bing (Automat z niespodzianką)
- 11:55 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! (Tomek i nieznośne wagony)
- 12:00 Tomek i przyjaciele 26 (Szybka Sandra)
- 12:25 Milo (Rybak Milo)
- 12:35 Milo (Pisarz Milo)
- 12:45 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Konkurs podkowy)
- 12:55 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Ciemność)
- 13:00 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Niespodzianka syropu klonowego)
- 13:10 Blue 2 (Kołnierz Muffinki)
- 13:15 Blue 2 (Tort-kaczka)
- 13:35 Blaze i Megamaszyny 7 (Sparkle na ratunek)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Uwierz w bebech/ Ptak zamknięty - ptak szalony)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Operacja Antarktyda)
- 19:05 Psi Patrol 7 (Pieski ratują Grzmotoustego / Pieski ratują szkolnego zwierzaka)
- 19:35 Psi Patrol 8 (Pieski ratują uciekającego kurczaka / Pieski ratują śnieżną krowę)
- 00:40 Underworld: Przebudzenie
- 02:20 Agenci NCIS: Hawaje (6)
- 03:10 Agenci NCIS 18 (5)
- 04:05 The Good Doctor 5 (15)
- 05:00 Szpital świętej Marii (2)
- 06:00 Znaki (3)
- 07:00 Rekrut (9)
- 07:55 MacGyver 5 (8)
- 08:50 MacGyver 5 (9)
- 09:50 Rekrut (9)
- 10:45 MacGyver 5 (10)
- 11:45 MacGyver 5 (11)
- 12:40 Rekrut (10)
- 13:40 Agenci NCIS 17 (3)
- 00:15 Fatalne prognozy (5)
- 01:20 Cała prawda o naszych zębach (1)
- 02:30 Planeta Ziemia 3 (3)
- 03:35 Planeta Ziemia 3 (4)
- 04:40 Małe wielkie podróże (1)
- 05:35 Weterynarze w Arktyce (4)
- 06:00 Zabójcza misja: rekin (5)
- 06:35 W okowach mrozu 9 (15)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 2 (4)
- 08:35 Planeta Ziemia 3 (3)
- 09:40 W okowach mrozu 11 (9)
- 12:55 Planeta Ziemia 3 (3)
- 13:55 W okowach mrozu 2 (7)
- 14:55 W okowach mrozu 2 (8)
- 15:55 Życie na pustkowiu 2 (3)
- 20:55 Życie na pustkowiu 4 (6)
- 21:55 W okowach mrozu 11 (14)
- 04:40 Zakończenie programu
- 05:10 Mentalista 2 (18)
- 06:10 Mentalista 2 (19)
- 07:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 9 (Białe złoto)
- 00:00 Raven na chacie 3 (44)
- 00:25 Raven na chacie 3 (48)
- 00:50 Ghostforce (Głoschaos / Wiekduch)
- 01:20 Ghostforce (Cyklopiak / Magikarciarz)
- 01:50 Blog kulinarny Angie (4)
- 01:55 Znajdź mnie w Paryżu (Spinning Lies)
- 02:25 Znajdź mnie w Paryżu (Dance 'Till You Drop)
- 02:50 Znajdź mnie w Paryżu (A Dangerous Game)
- 03:15 Znajdź mnie w Paryżu (Showtime)
- 03:40 Dronersi (Guma balonowa)
- 04:05 Dronersi (Wyścig iluzji)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Przesilenie)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Topór Magnhildy)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gra o tron)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 05:45 Taffy 2 (Szop za okup)
- 05:50 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (39)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (32)
- 06:55 Kiff (Życie na szczycie/ Czwarta kąpiel)
- 07:25 Kiff (Basenowa imprezka/ Przejażdżka)
- 07:55 Molly i Duch (Klątwa/ Pierwszy dzień w szkole)
- 00:00 Zielony Rycerz
- 02:05 American Honey
- 04:50 Zakończenie programu
- 05:40 Coco Chanel
- 07:30 W zawieszeniu
- 09:20 Wypowiedzenie wojny
- 11:00 Pochmurne dni
- 12:55 Spisek
- 14:55 Poczuj rytm
- 16:45 Ugotowany
- 18:25 Magik z Nowego Jorku
- 20:00 Tydzień kawalerski
- 21:35 Pełzająca śmierć
- 23:00 Terrorysta
- 00:20 Detektyw z Chelsea (8)
- 01:15 Śmierć pod palmami 13 (6)
- 02:20 Ojciec Brown 11 (4)
- 03:15 Morderstwa w Midsomer 18 (5)
- 05:00 Z pamiętnika położnej 3 (7)
- 06:00 Ojciec Brown (2)
- 06:55 Śmierć pod palmami 5 (7)
- 07:55 Ojciec Brown (3)
- 10:30 Śmierć pod palmami 13 (6)
- 11:40 Śmierć pod palmami 5 (7)
- 12:40 Detektyw z Chelsea (8)
- 13:40 Ojciec Brown (3)
- 16:10 Śmierć pod palmami 13 (6)
- 17:20 Ojciec Brown (4)
- 18:10 Morderstwa w Midsomer 19 (2)
- 19:55 Śmierć pod palmami 5 (8)
- 22:00 Czyściciel (1)
- 22:35 Czyściciel (2)
- 23:10 Incydent z Kettering (8)
- 12:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 13:00 Celnicy (5)
- 13:25 Celnicy (6)
- 20:00 Columbo (4)
- 21:45 Wściekła pięść
- 23:55 Ip Man 2
- 08:40 Porzucone budowle 5 (3)
- 09:40 Porzucone budowle 5 (4)
- 10:35 Wymazane z historii 3 (1)
- 11:30 Nowy aranż 4 (4)
- 11:50 Premiera: WP News 11:50 (810)
- 20:00 Premiera
- 20:05 Nawalny: człowiek, który musiał zginąć
- 21:55 Titanic: tajemnice zza grobu
- 23:45 Mistrzowie Kabaretu (6)
- 00:05 Magia nagości. Polska 3 (2)
- 01:15 Niegrzeczne myśli grzecznych dziewczynek (6)
- 02:20 I love kabaret (1)
- 03:20 I love kabaret (5)
- 04:20 I love kabaret (8)
- 05:15 I love kabaret EXTRA (1)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (81)
- 06:00 Poranny rogal (30)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (59)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (2)
- 07:40 Poranny rogal (61)
- 08:05 Gadżet show (3)
- 08:35 Złoty interes (Bursztyn)
- 09:30 Niewyjaśnione tajemnice świata 3 (48)
- 12:30 Hitler (Aktor)
- 13:35 I love kabaret EXTRA (3)
- 13:50 M.A.S.H. (Rozdawaj karty)
- 16:15 M.A.S.H. (Popyt na buty)
- 16:50 M.A.S.H. (Operacja nos)
- 17:30 M.A.S.H. (Wybrańcy)
- 18:05 Hity polskiego kabaretu 6 (4)
- 19:00 I love kabaret (7)
- 00:00 Na tropie seks handlarzy (2)
- 01:05 Na tropie seks handlarzy (3)
- 02:00 Darz Bór (320)
- 02:35 Darz Bór (321)
- 03:05 Darz Bór (322)
- 03:35 Darz Bór (323)
- 04:05 Darz Bór (325)
- 04:40 Na osi (1018)
- 05:15 Na osi (1019)
- 06:00 Na osi (1021)
- 06:30 Na osi (1022)
- 07:00 Na osi (1023)
- 07:30 Na osi (1074)
- 10:00 Domy marzeń - nad morzem 7 (15)
- 10:55 Kontrola graniczna 2 (8)
- 11:55 Kontrola graniczna 2 (9)
- 12:55 Kontrola graniczna 2 (10)
- 13:50 Giganty w przestworzach (5)
- 14:50 Na osi (987)
- 15:30 Na osi (1024)
- 16:00 Kontrola graniczna (1)
- 17:00 Kontrola graniczna (2)
- 04:30 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:35 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:15 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 07:55 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:35 Z lokalnego archiwum
- 08:55 Na osi (1075)
- 09:25 TVCentrum uwagi
- 09:45 TVCentrum uwagi
- 10:05 TVCentrum uwagi
- 10:25 Celnicy 3 (2)
- 11:25 Kuchenne koszmary w Hiszpanii 4 (9)
- 20:00 Gliniarz i prokurator 4 (16)
- 21:00 Jadowita cisza