Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:00 Balans bieli
- 00:45 Firma
- 03:30 Party przy świecach
- 14:00 Złoty chłopak (170)
- 14:55 Jaka to melodia? (5374)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (860)
- 16:05 Dziedzictwo (267)
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Jaka to melodia? (5375)
- 17:55 Klan (4331)
- 18:25 Leśniczówka (885)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (20/142)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (162)
- 21:10 Zimna wojna
- 22:50 Przebiegła gra
- 02:05 O mnie się nie martw 10 (5/13)
- 03:05 Idol
- 04:55 Rodzinka.pl (Jak myśmy się postarzeli)
- 05:25 Zakończenie programu
- 05:35 M jak miłość (1566)
- 06:25 Nehemiasz
- 06:50 Rodzinka.pl (Domowe zapętlenie)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Mieszkać piękniej (Domy)
- 11:50 Barwy szczęścia (2992)
- 12:30 Koło fortuny (1691)
- 13:15 Akacjowa 38 (333)
- 14:05 Va banque (769)
- 14:35 Na sygnale (Znieczulica)
- 15:05 M jak miłość (1801)
- 16:00 Koło fortuny (1692)
- 16:35 Familiada (2882)
- 17:15 Zakazany owoc (458)
- 18:10 Va banque (746)
- 18:45 Akacjowa 38 (368)
- 19:35 Barwy szczęścia (2992)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Stulecie Winnych 4 (51)
- 23:55 Superprodukcja
- 00:40 Panorama
- 01:05 Dziedzictwo (231)
- 02:00 Zranione ptaki (178)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Gość Regionów
- 03:45 Pogoda
- 03:50 Agrobiznes
- 04:15 Info Wilno (1218)
- 04:40 Całkiem niezła historia (Pies - istota społeczna)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Express regionów
- 06:10 Agrobiznes
- 06:25 Agropogoda Info
- 06:40 Dobrego dnia
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:25 Dobrego dnia
- 07:45 Express regionów
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Toksyczne relacje tygrysów)
- 10:45 Klan (4326)
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie 2 (Krasnobrodzki Park Krajobrazowy)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (8)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:31 Twórcy polecają
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (16)
- 16:00 Na sygnale (Gdyby nie ty)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:10 Pięknie przyprawiONA (Zdrowe słodycze)
- 17:25 Dzika Polska (Wilczy alfabet)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:03 Sport
- 19:07 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Gość Regionów
- 20:40 Pogoda
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (468)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:00 Ukojenie
- 02:20 Nasz nowy dom (201)
- 03:20 Nasz nowy dom (202)
- 04:40 Disco Gramy (6170)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień
- 12:50 Wydarzenia
- 13:20 Interwencja (5397)
- 13:40 Trudne sprawy (Zdrada na 40 urodziny)
- 16:10 Pogoda
- 16:15 Interwencja (5398)
- 16:30 Na ratunek 112 (Rodzina)
- 17:00 Gliniarze (Ropiejąca rana)
- 18:00 Pierwsza miłość (3807)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (430)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 20:05 Wojna o planetę małp
- 23:10 Split
- 00:10 Love Island. Wyspa miłości (15)
- 01:25 Wspaniali ludzie (1)
- 01:55 Śmierć na 1000 sposobów (1)
- 02:25 Śmierć na 1000 sposobów (2)
- 02:55 SuperLudzie (37)
- 03:25 SuperLudzie (38)
- 03:55 SuperLudzie (39)
- 04:25 SuperLudzie (40)
- 04:55 SuperLudzie (41)
- 05:17 Zakończenie programu
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (234)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (289)
- 12:00 Policjantki i Policjanci (317)
- 13:00 Gliniarze (Odpuść)
- 00:10 Komórka
- 02:05 Dzielnica strachu 6 (Nie chcę jej)
- 03:05 Lombard. Życie pod zastaw 8 (392)
- 10:00 Zbuntowany anioł (196)
- 11:00 Zbuntowany anioł (197)
- 08:05 Blue 2 (Kołnierz Muffinki)
- 08:10 Blue 2 (Tort-kaczka)
- 08:15 Blue 2 (Stójka)
- 08:40 Milo (Dostawca Milo)
- 08:55 Milo (Projektant mody Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Lob)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Wielka zła kura)
- 09:40 Bing (Ciasto)
- 09:50 Bing (To nie twoje)
- 09:55 Bing (Moje)
- 10:20 Baranek Shaun (Judo)
- 10:25 Baranek Shaun (100m Dash)
- 10:30 Baranek Shaun (Teatr cieni)
- 10:35 Baranek Shaun (Byk na pikniku)
- 10:40 Baranek Shaun (Spalony)
- 10:45 Basia (Basia i nowy braciszek)
- 10:55 Basia (Basia i Boże Narodzenie)
- 11:10 Pamiętnik Florki (Jakie śliczne)
- 11:35 Bing (Obiad)
- 11:40 Bing (Hau!)
- 11:50 Bing (Włochate wydmuszki)
- 11:55 Tomek i przyjaciele - mini 25 (Szyper na morzu!)
- 12:00 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 26 (O jeden przejazd za dużo)
- 12:25 Milo (Dentysta Milo)
- 12:35 Milo (Astronauta Milo)
- 12:45 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Dzień mleka)
- 12:55 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Pico i fasola)
- 13:00 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Najlepszy omlet na świecie)
- 13:10 Blue 2 (Podróż)
- 13:15 Blue 2 (Lody)
- 13:35 Blaze i Megamaszyny 7 (Poduszkowy pirat)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru (Operacja pluszak/ Dzień króla Juliana)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru (Operacja Jajko/ O jedną baterię za daleko)
- 19:05 Psi Patrol 8 (Pieski zatrzymują maszynę do otrząsania / Pieski ratują chlebowy domek)
- 19:35 Rubble i jego Ekipa (Ekipa buduje kino samochodowe/ Ekipa znajduje tęczowy skarb)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Nowe życie)
- 23:00 13 egzorcyzmów
- 04:00 Fabryki smaku (Kawa i toffi)
- 04:25 Porzucone konstrukcje (Apokaliptyczny wieżowiec)
- 05:10 Katastrofa w przestworzach: Raport specjalny (Błędy serwisu)
- 06:00 Katastrofa w przestworzach (11 września: Atak na Pentagon)
- 07:00 Niezwykły dr Pol (Źrebaki, owczarki i inne kłopoty)
- 07:55 Uwaga, katastrofa! (1)
- 08:55 Uwaga, katastrofa! (2)
- 09:55 Tuż przed tragedią (Kursk)
- 00:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (5)
- 01:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (6)
- 02:50 FBI 3 (12)
- 03:45 FBI: Most Wanted 2 (10)
- 04:45 Znaki 2 (5)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (6)
- 07:00 Rekrut (20)
- 07:55 SEAL Team 6 (1)
- 08:55 SEAL Team 6 (2)
- 09:55 Rekrut (20)
- 10:55 SEAL Team 6 (3)
- 11:55 SEAL Team 6 (4)
- 12:50 Rekrut 2 (1)
- 13:45 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (5)
- 20:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (16)
- 21:05 Rekrut 5 (7)
- 04:05 Życie na pustkowiu 5 (4)
- 04:50 Weterynarze w Arktyce (5)
- 05:15 W okowach mrozu: Kanada (8)
- 06:00 Weterynarze w Arktyce (6)
- 06:35 W okowach mrozu 10 (7)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 4 (2)
- 08:35 Błękitna Planeta (5)
- 09:40 W okowach mrozu 11 (20)
- 12:45 Błękitna Planeta (5)
- 13:50 W okowach mrozu 3 (9)
- 14:50 W okowach mrozu 3 (10)
- 15:50 Życie na pustkowiu 3 (9)
- 23:00 Życie z PTSD
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kot do tajemnic)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Akcja imitacja)
- 00:45 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 01:10 Ghostforce (Meta & Lik / Ciastpłomień)
- 01:40 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 01:45 Taffy 2 (Super meteoryt)
- 01:55 Znajdź mnie w Paryżu (Terapia ananasowa)
- 02:20 Znajdź mnie w Paryżu (Pojedynek mamusiek)
- 02:45 Znajdź mnie w Paryżu (Czar wieszczki)
- 03:15 Znajdź mnie w Paryżu (Obroty i zaloty)
- 03:40 Dronersi (Tajemnica Ora)
- 04:05 Dronersi (Powrót mistrza)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Pajęcza sieć)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Obóz Walkirii)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bulbek)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Koci włamywacz)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hasający chomik)
- 05:45 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 05:50 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Tatołak)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Nawałnica 2)
- 06:55 Kiff (Połówkowy Dzień/ Cicho, harfo ma)
- 07:25 Kiff (Kumpleusz/ Table na tapecie)
- 07:55 Molly i Duch 2 (Laleczka z charakterem/ Dusza imprezy)
- 08:25 Molly i Duch 2 (Odnawiedzenie wypożyczalni/ Molly McGee w stu procentach)
- 08:55 Chomi i Greta (Wykrzyknik kontratakuje - część 1 / Wykrzyknik kontratakuje - część 2)
- 09:25 Chomi i Greta (Karmina pędzi, zaraz coś zwędzi/ Banda Siej Chaos)
- 09:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Frilly Tilly / Montowany)
- 22:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (27)
- 22:30 Greenowie w wielkim mieście 2 (Styl Tilly/ Ja, Farmbot)
- 22:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Kolega dla Taty/ Oskubany)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przysmakowa bitwa)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (21)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fantastyczny świat pana jajastycznego)
- 02:00 Między miejscami
- 03:35 Ściema po polsku
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:30 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 06:55 Dwóch facetów w jednym
- 08:20 W harmonii
- 09:45 Piekło '63
- 11:30 Klub dyskusyjny
- 13:35 Zaginiona
- 15:10 Igrając z ogniem
- 16:45 Houdini - magia miłości
- 18:20 Wypowiedzenie wojny
- 20:00 Życie nie gryzie
- 21:40 Rocketman
- 23:40 Party
- 10:20 Taaaki karp! 6 (Jezioro Graviers)
- 11:20 Taaaki karp! 7 (1)
- 12:50 Taaaki karp! 7 (2)
- 13:55 Taaaki karp! 7 (3)
- 00:05 Stłamszeni 2 (3)
- 01:10 Śmierć z dala od palm 2 (1)
- 02:20 Czyściciel (5)
- 02:55 Czyściciel (6)
- 03:30 Z pamiętnika położnej 5 (5)
- 04:35 Z pamiętnika położnej 5 (6)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (5)
- 06:00 Z pamiętnika położnej 5 (7)
- 07:00 Śmierć pod palmami 7 (2)
- 08:05 Ojciec Brown 2 (4)
- 08:55 Morderstwa w Midsomer 20 (6)
- 10:35 Tajemnice Majorki (4)
- 11:30 Śmierć z dala od palm 2 (1)
- 12:40 Śmierć pod palmami 7 (2)
- 13:45 Ojciec Brown 2 (4)
- 16:20 Lewis 5 (3)
- 17:20 Ojciec Brown 2 (5)
- 18:15 Morderstwa w Midsomer 21 (1)
- 19:55 Śmierć pod palmami 7 (3)
- 21:00 Stłamszeni 2 (4)
- 22:00 Na niebieskich światłach (3)
- 23:00 Milczący świadek 26 (1)
- 13:00 Celnicy 3 (10)
- 13:30 Celnicy 3 (11)
- 14:00 Potop
- 20:00 Columbo 2 (6)
- 21:45 Gdybym był bogaty
- 23:45 Polowanie
- 08:35 Porzucone budowle 4 (9)
- 09:35 Porzucone budowle 4 (10)
- 10:35 Wymazane z historii (6)
- 11:30 Nowy aranż z Olą Ziarek (5)
- 11:50 Premiera: WP News 11:50 (821)
- 19:05 Z drugiej ręki (4)
- 00:05 Magia nagości. Niemcy (2)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (6)
- 01:45 I love kabaret (1)
- 02:45 Rodzinne perypetie (21)
- 03:45 I love kabaret (5)
- 04:45 I love kabaret (7)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (31)
- 06:00 Poranny rogal (41)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (20)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
- 07:35 To leci w sieci (8)
- 22:00 Hity polskiego kabaretu 6 (10)
- 23:00 Magia nagości 7 (10)
- 00:00 Tabu i skandale: Seks na wielką skalę
- 01:00 Tabu i skandale: Ja i mój penis
- 02:00 Darz Bór (349)
- 02:30 Darz Bór (350)
- 03:00 Darz Bór (372)
- 03:35 Darz Bór (309)
- 04:05 Na osi (996)
- 04:50 Na osi (997)
- 05:30 Na osi (1041)
- 06:00 Na osi (1042)
- 06:30 Na osi (1043)
- 07:00 Na osi (1044)
- 07:30 Trucker Club (175)
- 10:00 Domy marzeń - nad morzem 6 (6)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 11:55 Kontrola graniczna 2 (2)
- 12:50 Kontrola graniczna 2 (3)
- 13:50 Giganty w przestworzach (8)
- 14:50 Na osi (998)
- 15:30 Na osi (1076)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 00:55 Celnicy 3 (3)
- 01:55 Celnicy 3 (4)
- 03:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 04:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:35 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:15 U nas w...
- 07:35 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:15 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:50 Celnicy 3 (8)
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:45 TVCentrum uwagi
- 10:00 TVCentrum uwagi
- 10:20 Celnicy 2 (4)
- 11:20 Kuchenne koszmary w Hiszpanii 3 (5)
- 20:00 Gliniarz i prokurator 5 (1)
- 21:00 Rekin Mutant