Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:15 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 02:20 Absolwent
- 04:15 Tacy byliśmy (Anna Jantar)
- 04:45 Zakończenie programu
- 04:50 Klan (4321)
- 05:20 Dziedzictwo (257)
- 06:10 Złoty chłopak (160)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Zrujnowani, odbudowani
- 12:10 Agrobiznes
- 12:25 Agropogoda
- 12:30 Rok w ogrodzie extra
- 12:50 Natura w Jedynce: Rumunia nieokiełznana
- 14:00 Złoty chłopak (161)
- 14:55 Jaka to melodia? (5362)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (851)
- 16:05 Dziedzictwo (258)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5363)
- 17:55 Klan (4322)
- 18:25 Leśniczówka (876)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (11/142)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (157)
- 21:10 Pan życia i śmierci
- 01:45 Nadzwyczajni
- 03:45 Słowacja - zabici kochankowie
- 04:55 Rodzinka.pl (Metka mnie drapała...)
- 05:25 Zakończenie programu
- 05:35 M jak miłość (1557)
- 06:30 Szma Israel 4/24
- 06:50 Rodzinka.pl (Boskie życie)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (2983)
- 12:30 Koło fortuny (1678)
- 13:15 Akacjowa 38 (324)
- 14:05 Va banque (758)
- 14:35 Na sygnale (Ojcowie)
- 15:05 M jak miłość (1798)
- 16:00 Koło fortuny (1679)
- 16:35 Familiada (2873)
- 17:15 Zakazany owoc (449)
- 18:10 Va banque (759)
- 18:45 Akacjowa 38 (357)
- 19:35 Barwy szczęścia (2983)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Stulecie Winnych 4 (46)
- 00:40 Klan (4317)
- 01:05 Dziedzictwo (222)
- 02:00 Zranione ptaki (169)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Gość Regionów
- 03:50 Całkiem niezła historia (500 km)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Tak jak u lekarza, trochę...)
- 04:30 Psia służba
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Express regionów
- 06:10 Agrobiznes
- 06:25 Agropogoda Info
- 06:40 Dobrego dnia
- 07:45 Express regionów
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Ludzie z Mazowsza (Skrzydlaci bracia i siostry)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Co za dużo, to nie zdrowo)
- 10:45 Klan (4317)
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Pesto, salsa czy sałsza)
- 11:40 Stacja innowacja (23)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Trening czyni mistrza (2)
- 12:45 Całkiem niezła historia (Mietek z Chełmna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Zielnik regionalny
- 13:50 Etno po lubelsku (Janina Antolak - śpiewaczka ludowa)
- 14:15 Całkiem niezła historia (Domy we wianie)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Duchowym szlakiem
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:05 Sport
- 19:11 Prosto z Mazowsza
- 19:33 W kotle historii (Unia lubelska, ale kuchnia włoska)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Gość Regionów
- 20:40 Pogoda
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (459)
- 23:40 Tajemnica twierdzy szyfrów (8/13)
- 00:25 Piąta fala
- 03:00 Zjedz Kambodżę (8)
- 03:35 Nasz nowy dom (193)
- 04:40 Disco Gramy (6157)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień
- 12:50 Wydarzenia (417)
- 13:20 Interwencja (5388)
- 13:40 Trudne sprawy (W sieci kłamstw)
- 16:10 Pogoda (417)
- 16:15 Interwencja (5389)
- 16:30 Na ratunek 112 (Żarcik)
- 17:00 Gliniarze (Śmieciowa trumna)
- 18:00 Pierwsza miłość (3798)
- 18:50 Wydarzenia (417)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (417)
- 19:45 Sport (417)
- 19:55 Pogoda (417)
- 20:05 Nasz nowy dom (313)
- 21:05 Miłość na pierwszą stronę
- 23:30 Diamentowa afera
- 00:00 Love Island. Wyspa miłości (2)
- 01:05 Love Island. Wyspa miłości (3)
- 02:25 Śmierć na 1000 sposobów (10)
- 02:55 SuperLudzie (30)
- 03:25 SuperLudzie (31)
- 03:55 SuperLudzie (32)
- 04:25 SuperLudzie (33)
- 04:55 SuperLudzie (34)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (225)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (282)
- 12:00 Policjantki i Policjanci (308)
- 13:00 Gliniarze (Hasztag)
- 22:00 Banita
- 00:30 Pulp Fiction
- 10:00 Zbuntowany anioł (187)
- 11:00 Zbuntowany anioł (188)
- 20:00 G.I. Joe: Czas Kobry
- 22:25 Apex
- 08:05 Blue 2 (Bobo-wyścig)
- 08:10 Blue 2 (Dziadzio)
- 08:15 Blue 2 (Chlup, chlup, Święta!)
- 08:40 Milo (Weterynarz Milo)
- 08:55 Milo (Sprzątacz Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Łowcy tajemnic)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Małe potwory)
- 09:40 Bing (Zakręcony)
- 09:50 Bing (Dom)
- 09:55 Bing (Sorbet)
- 10:20 Baranek Shaun (Synchronised Swimming)
- 10:25 Baranek Shaun (Sami w domu)
- 10:30 Baranek Shaun (Wojna)
- 10:40 Baranek Shaun (Shirley na kółkach)
- 10:45 Basia (Basia i biwak)
- 10:55 Basia (Basia i dziadkowie)
- 11:10 Pamiętnik Florki (Ktoś inny)
- 11:35 Bing (Obraz na ścianie)
- 11:40 Bing (Szukaj mnie)
- 11:50 Bing (Zamek z piasku)
- 12:00 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 26 (Piracka pieśń)
- 12:25 Milo (Ogrodnik Milo)
- 12:35 Milo (Ratownik Milo)
- 12:45 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Świeże truskawki!)
- 12:55 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Gigantyczny brokuł)
- 13:00 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Jajka krokodyla)
- 13:10 Blue 2 (Wielkanoc)
- 13:15 Blue 2 (Tańcuś)
- 13:35 Blaze i Megamaszyny 7 (Super deskorolka)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Królowa śniegu)
- 23:00 Pulp Fiction
- 00:55 Agenci NCIS 17 (7)
- 01:50 Agenci NCIS 17 (8)
- 02:45 Rekrut 5 (5)
- 03:45 Rekrut: FBI (5)
- 04:40 Znaki (4)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki (5)
- 07:00 Rekrut (11)
- 08:00 MacGyver 5 (12)
- 08:55 MacGyver 5 (13)
- 09:55 Rekrut (11)
- 10:50 MacGyver 5 (14)
- 11:50 MacGyver 5 (15)
- 12:45 Rekrut (12)
- 13:45 Agenci NCIS 17 (7)
- 00:00 Rajskie ptaki
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 2 (5)
- 01:50 Planeta Ziemia 3 (4)
- 02:45 W okowach mrozu 11 (10)
- 03:35 Życie na pustkowiu 4 (6)
- 04:20 Malownicze trasy kolejowe 2 (5)
- 05:05 Zabójcza misja: rekin (6)
- 05:35 Weterynarze w Arktyce (6)
- 06:00 Zabójcza misja: rekin (7)
- 06:35 W okowach mrozu 9 (17)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 2 (6)
- 08:35 Planeta Ziemia 3 (5)
- 09:40 W okowach mrozu 11 (11)
- 10:40 Życie na pustkowiu 4 (7)
- 11:40 Brytyjskie fabryki 8 (4)
- 12:45 Planeta Ziemia 3 (5)
- 13:50 W okowach mrozu 2 (11)
- 14:50 W okowach mrozu 2 (12)
- 15:50 Życie na pustkowiu 2 (4)
- 20:55 Życie na pustkowiu 4 (8)
- 21:55 W okowach mrozu 11 (16)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 8 (5)
- 04:30 Zakończenie programu
- 05:10 Mentalista 2 (20)
- 06:10 Mentalista 2 (Krwawy kod)
- 07:05 Kości (Chłopak na drzewie)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 00:45 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 01:10 Ghostforce (Meta & Lik / Ciastpłomień)
- 01:40 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 01:45 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 01:55 Znajdź mnie w Paryżu 2 (Do boju)
- 02:20 Znajdź mnie w Paryżu 2 (Uważaj komu ufasz)
- 02:45 Znajdź mnie w Paryżu 2 (Trudny wybór)
- 03:15 Znajdź mnie w Paryżu 2 (Wzloty i upadki)
- 03:40 Dronersi (Tajemnica Ora)
- 04:05 Dronersi (Powrót mistrza)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Pajęcza sieć)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Obóz Walkirii)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 05:45 Taffy 2 (Bentley mózgowiec)
- 05:50 Taffy 2 (Nawiedzony kłaczek)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (36)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (41)
- 06:55 Kiff (Barry licealista/ Klub "Książka")
- 07:25 Kiff (Miks Kiff/ Kiff w samolocie)
- 07:55 Molly i Duch (Nieuczciwy Abe/ Rodzinne napięcia)
- 20:10 Taffy (Fabryka waz)
- 20:20 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 20:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Kontra (Ostateczny atak Władcy Ciem - część 2))
- 20:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Multiplikacja)
- 21:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Destrukcja)
- 21:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Wielka radość)
- 04:50 Zakończenie programu
- 05:35 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 07:00 Piraci ze słonego jeziora
- 10:20 Prawie przyjaciele
- 12:00 Amerykanin
- 13:45 Rzeź
- 15:05 Ugotowany
- 16:45 Słowo na M
- 18:20 Wypowiedzenie wojny
- 20:00 Londyński bulwar
- 21:40 Benedetta
- 00:10 Milczący świadek 25 (4)
- 01:15 Lewis 4 (7)
- 02:15 Stłamszeni 2 (2)
- 03:15 Na niebieskich światłach (1)
- 04:15 Morderstwa w Midsomer 19 (3)
- 06:00 Z pamiętnika położnej 4 (2)
- 07:00 Śmierć pod palmami 6 (1)
- 08:05 Ojciec Brown (5)
- 09:00 Morderstwa w Midsomer 19 (3)
- 10:40 Lewis 4 (7)
- 11:40 Śmierć pod palmami 6 (1)
- 12:40 Ojciec Brown (5)
- 13:35 Morderstwa w Midsomer 19 (3)
- 15:20 Lewis 4 (7)
- 16:20 Lewis 4 (8)
- 17:15 Ojciec Brown (6)
- 18:05 Morderstwa w Midsomer 19 (4)
- 19:55 Śmierć pod palmami 6 (2)
- 22:55 Ojciec Brown 11 (4)
- 23:50 Komisarz Maigret (1)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 12:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 13:00 Celnicy 2 (1)
- 13:30 Celnicy 2 (3)
- 16:00 Gliniarz i prokurator 2 (9)
- 17:00 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 20:00 Columbo 2 (1)
- 22:00 Snajperzy
- 23:40 Rekin Gigant
- 08:35 Porzucone budowle 5 (7)
- 09:35 Porzucone budowle 5 (8)
- 10:35 Wymazane z historii 3 (3)
- 11:30 Nowy aranż 4 (6)
- 11:50 Premiera: WP News 11:50 (812)
- 00:05 Magia nagości. Dania (2)
- 00:55 Magia nagości (3)
- 02:00 I love kabaret (2)
- 03:00 I love kabaret (2)
- 04:00 I love kabaret (2)
- 05:00 I love kabaret EXTRA (21)
- 05:10 I love kabaret EXTRA (52)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (22)
- 06:00 Gadżet show (7)
- 06:35 Zoom na pogodę
- 06:55 Poranny rogal (28)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 07:50 Poranny rogal (56)
- 10:35 Niewyjaśnione tajemnice świata 3 (51)
- 11:30 Hitler (Wódz)
- 12:35 Hitler (Zdobywca)
- 13:35 I love kabaret EXTRA (11)
- 13:50 M.A.S.H. (Kryzys)
- 14:25 M.A.S.H. (George)
- 15:00 M.A.S.H. (Listy z domu)
- 15:35 M.A.S.H. (Odrobina wywiadu)
- 16:15 M.A.S.H. (Zwariowany generał)
- 16:50 M.A.S.H. (Tęczowy most)
- 17:25 M.A.S.H. (Oficer dyżurny)
- 23:05 Seks bez ograniczeń (5)
- 00:00 Tabu i skandale: Internetowy seksbiznes (2)
- 01:00 Tabu i skandale: Internetowy seksbiznes (3)
- 02:00 Darz Bór (331)
- 02:30 Darz Bór (332)
- 03:00 Darz Bór (333)
- 03:35 Darz Bór (334)
- 04:05 Na osi (991)
- 04:50 Na osi (992)
- 05:30 Na osi (1029)
- 06:00 Na osi (1030)
- 06:30 Na osi (1031)
- 07:00 Na osi (1032)
- 07:30 Na osi (1074)
- 10:00 Domy marzeń - nad morzem 7 (17)
- 10:55 Kontrola graniczna 2 (10)
- 11:55 Kontrola graniczna (1)
- 12:55 Kontrola graniczna (2)
- 13:50 Giganty w przestworzach (7)
- 14:55 Na osi (993)
- 15:30 Na osi (1033)
- 16:00 Kontrola graniczna (3)
- 17:00 Kontrola graniczna (4)
- 00:25 Celnicy 3 (5)
- 01:30 Celnicy 3 (6)
- 02:30 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 03:30 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 04:30 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:35 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:15 U nas w...
- 07:35 Z lokalnego archiwum
- 07:55 Z lokalnego archiwum
- 08:15 Z lokalnego archiwum
- 08:35 Z lokalnego archiwum
- 08:50 Na osi (1076)
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:45 TVCentrum uwagi
- 10:05 TVCentrum uwagi
- 10:20 Celnicy 3 (4)
- 11:20 Kuchenne koszmary w Hiszpanii 4 (12)
- 20:00 Gliniarz i prokurator 4 (18)
- 21:00 Pociąg straceńców